۱۴۰۰-۰۳-۰۱ آموزش استفاده از گیفت کارت گوگل پلی

آموزش استفاده از گیفت کارت گوگل پلی

اگر در استفاده از گیفت کارت گوگل پلی خود دچار مشکل شده اید یا تا به امروز این کار را انجام نداده اید آموزش استفاده از گیفت کارت گوگل پلی را تا انتها مطالعه کنید.


توصیه ما این است که حتما از این روش برای فعال سازی گیفت کارت گوگل پلی استفاده کنید چون سایر روش های استفاده ممکن است برای شما کار نکند.

برای استفاده:

۱- دقت کنید گیفت کارت گوگل پلی خریداری شده شما دقیقا با ریجن (کشور) اکانت شما مطابقت داشته باشد. (یعنی اگر آدرس اکانت شما آمریکا است گیفت کارت آمریکا تهیه کنید.)
*در آدرس گوگل پلی کشور قابل تغییر نیست

۲- در گوشی همراه یا کامپیوتر شخصی خود نرم افزار تغییر آی پی (V.P.N) را فعال کنید( به دلیلی تحریم ها). دقت کنید که حتما از یک تغییر دهنده آی پی معتبر (ترجیحا پولی) استفاده کنید که موقعیت مکانی شما را (ایران) لو ندهد.

۳- از طریق کلیک روی این لینک وارد سایت گوگل پلی شوید.

۴- بعد از وارد شدن به حساب کاربری خود در صفحه مشابه زیر (ممکن است در مرورگر موبایل اندکی تفاوت وجود داشته باشد) روی گزینه Redeem کلیک کنید.

آموزش استفاده از گیفت کارت گوگل پلی

۵- کد گیفت کارت گوگل پلی خریداری شده خود را در باکس وارد کنید و گزینه Redeem را بزنید.

۶- مبلغ گیفت کارت گوگل پلی برای شما نمایش داده میشود و از شما خواسته می شود که آن را تایید کنید. بعد از زدن گزینه Confirm مبلغ به حساب شما اضافه میشود.

آموزش استفاده از گیفت کارت گوگل پلی

 


آموزش ویدیویی استفاده از گیفت کارت گوگل پلی

 

 


 

عیب یابی گیفت کارت گوگل پلی:

فعال نشدن گیفت کارت گوگل پلی به یکی از علت های زیر ممکن است اتفاق بیوفتد:

ارور های رایج گیفت کارت گوگل:

اگر موفق به فعال سازی نشدید قطعا در یکی از موارد زیر دچار مشکل شده اید:

۱- ارور مربوط به آی پی: کشور ایران در لیست تحریم های گوگل قرار دارد و به همین دلیل به هیچ عنوان بدون روشن بودن V.P.N معتبر اقدام به فعال سازی نکنید (امکان از دست رفتن گیفت کارت). حتما قبل از شروع فعال سازی از روشن بودن نرم افزار تغییر آی پی مطمعن شوید.

آموزش استفاده از گیفت کارت گوگل پلیآموزش استفاده از گیفت کارت گوگل پلی

۲- ارور مروبط به کشور: اگر کارت خریداری شده توسط شما با کشور اکانت گوگل پلی شما مطابقت نداشه باشد اروری مشابه زیر دریافت خواهید کرد. تنها راه استفاده در این حالت ساخت یک اکانت جدید است.

آموزش استفاده از گیفت کارت گوگل پلی

۳- ارور Already Redeemed: اگر مشابه این ارور دریافت کردید به این معنی است که گیفت کارت شما قبلا استفاده شده است و باید با سایتی که اقدام به تهیه کارت از آن کردید تماس بگیرید.


در صورت نیاز به هرگونه کمک با ما تماس بگیرید

One thought on “آموزش استفاده از گیفت کارت گوگل پلی

  1. ببخشید من بازم نگرانم من موفق شدم آی پی new york city بگیرم ، حالا اکانت جدید گوگل پلی میسازم ، فقط میشه یه فیلم آموزش فعال سازی از صفر تا صد ، منظورم از دریافت گیفت کارت تا موقع خرید از بازی به ایمیلم بفرستید ، لطفا ، ممنون میشم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه گیفت کارت آل کی