دنیـای کـد

آل کی با افتخار اعلام می کند که از این پس به عنوان تامین کننده رسمی در سایت دیجی کالا با عنوان فروشگاه “دنیای کد” به عرضه گیفت کارت فیزیکی می پردازد. خریداران محترمی که از این طریق با آل کی آشنا شده اند میتوانند برای استفاده از خدمات ما از فرم تماس با ما اقدام نمایند.

شرایط استفاده از کارت های فیزیکی آل کی:

۱- هر کارت شامل یک کد خرید است. برای استفاده از کارت, کد درج شده روی کارت را در قسمت ردیم سایت آل کی به آدرس www.Allkey.ir/Redeem وارد کنید. کد گیفت کارت خریداری شده شما (کد اصلی) بعد از فعال سازی به شماره شما پیامک خواهد شد. این پروسه ممکن است تا نیم ساعت زمان ببرد. در صورتی که کد را به صورت اس ام اس دریافت ننمودید ممکن است شماره شما در لیست سیاه مخابرات برای ارسال پیامک باشد. کافی است یکبار دیگر کد را در قسمت “دریافت کد” سایت با همان شماره و مشخصات وارد کنید تا کد گیفت کارت خود را مشاهده نمایید.
۲- در صورتی که نحوه استفاده از گیفت کارتتان را نمی دانید. توضیحات کامل هر عنوان هم به صورت متنی و هم ویدیو در سایت آل کی وجود دارد.
۳- قابلیت فعال سازی برای حفظ امنیت کارت خریداری شده شما در نظر گرفته شده تا هیچکس غیر از خریدار امکان مشاهده کد اصلی و استفاده از آن را نداشته باشد.
۴- اگر در حال حاضر تمایل به استفاده از گیفت کارت خریداری شده را ندارید و یا قصد هدیه دادن آن را دارید, کارت خود را تا زمان استفاده فعال نکنید.
۵- در صورت نیاز به شرایط استفاده از پس فرستادن کارت و یا سایر مشکلات, به هیچ عنوان کد روی کارت را فعال سازی نکنید. از طریق قسمت تماس با ما تیکت بزنید تا پشتیبان ما طی ساعت کاری و بعد از بررسی با شما تماس بگیرد و با تایید فعال نشدن کد, کارت شما را باطل کرده تا بتوانید کارت را مرجوع نمایید.
۶- در صورتی که کارت خریداری شده توسط شما به هر دلیلی و با هر شرایطی بعد از تحویل دیجی کالا فعال شده باشد, حتی در صورت استفاده نشدن کد اصلی, باز هم امکان مرجوعی وجود ندارد.

باتشکر-تیم آل کی

 

فروشگاه گیفت کارت آل کی