خرید گیفت کارت پلی استیشن نو PS Now

خرید گیفت کارت پلی استیشن نو PS Now

خرید گیفت کارت پلی استیشن نو آمریکا
خرید گیفت کارت پلی استیشن نو آمریکا
خرید گیفت کارت پلی استیشن نو انگلستان
خرید گیفت کارت پلی استیشن نو انگلستان

گیفت کارت پلی استیشن نو PS NOW USA

گیفت کارت پلی استیشن نو PS NOW اشتراکی است برای کاربران کنسول های پلی استیشن که با استفاده از آن شما میتوانید در مدت زمان مشخص شده به لیست طولانی از بازی های اختصاصی و غیر اختصاصی پلی استیشن دسترسی داشته باشید. در واقع گیفت کارت پلی استیشن نو PS NOW همانند اشتراک التیمیت گیم پس در ایکس باکس به شما اجازه میدهد به جای خریداری کردن تعداد زیادی از بازی ها و هزینه ی گزاف، با خرید یک اشتراک مدت دار به تمامی این بازی ها دسترسی داشته باشید. با خرید گیفت کارت پلی استیشن نو PS NOW میتوانید تعداد زیادی از عناوین قدیمی سونی که مربوط به کنسول های نسل دوم و سوم این کمپانی است هم دسترسی داشته باشید. گیفت کارت پلی استیشن نو یک کد ۱۲ رقمی شارژ است که بلافاصله بعد از خرید برای شما نمایش داده میشود. گیفت کارت پلی استیشن نو PS NOW محدودیتی برای اجرا در پلی استیشن ۴ و ۵ ندارد. دقت نمایید که اکانت شما به آدرس هر کشوری ثبت شده باشد باید گیفت کارت مربوط به همان کشور را خریداری نمایید. 

هرچیزی که درباره خرید گیفت کارت پلی استیشن نو PS NOW نیاز دارید در فروشگاه آل کی موجود می باشد. از خرید ارزان و فوری گیفت کارت پلی استیشن نو PS NOW تا کلیه خدمات و راهنمایی های تصویری و ویدیویی استفاده از گیفت کارت پلی استیشن نو PS NOW. در صورت نیاز به هرگونه مشورت قبل از خرید از پشتیبانی آنلاین ما در قسمت تماس با ما استفاده کنید.

سوالات متداول گیفت کارت پلی استیشن نو

لیست بازی هایی که با پلی استیشن نو میتوان بازی کرد؟

با خرید گیفت کارت پلی استیشن نو PS Now شما قابلیت بازی کردن تعداد زیادی بازی بدست خواهید آورد. لیست این بازی ها از اینجا قابل مشاهده است.

پلی استیشن نو را میتوان به صورت آفلاین بازی کرد؟

در حال حاضر خیر. اما پلی استیشن اعلام کرده که به زودی این قابلیت همانند سرویس گیم پس ایکس باکس برای کنسول های سونی نیز فراهم خواهد شد.

گیفت کارت پلی استیشن نو ریجن بندی دارد؟

بله. گیفت کارت پلی استیشن نو را باید مطابق با کشور اکانت پلی استیشن خود تهیه کنید.

برای بازی کردن با پلی استیشن نو PS NOW نیاز به اشتراک پلاس دارم؟

خیر. اما در صورت نیاز برای بازی کردن به صورت آنلاین برای بازی های غیر از پلی استیشن نو همچنان به خرید گیفت کارت پلی استیشن پلاس نیاز دارید.

مرکز آموزش پلی استیشن

فروشگاه گیفت کارت آل کی