گیفت کارت پلی استیشن استور PS4 ,PS5

* برای خرید گیفت کارت مربوط به هر کشور روی عکس آن کلیک کنید. دقت کنید که گیفت کارت پلی استیشن استور خریداری شده با آدرس اکانت پلی استیشن شما مطابق باشد.

گیفت کارت پلی استیشن استور

* برای خرید گیفت کارت مربوط به هر کشور روی عکس کلیک کنید. دقت کنید که گیفت کارت پلی استیشن استور خریداری شده با آدرس اکانت پلی استیشن شما مطابق باشد.

خرید گیفت کارت پلی استیشن آمریکا
خرید گیفت کارت پلی استیشن آمریکا
خرید گیفت کارت پلی استیشن انگلستان
خرید گیفت کارت پلی استیشن انگلستان
خرید گیفت کارت پلی استیشن امارات
خرید گیفت کارت پلی استیشن امارات
خرید گیفت کارت پلی استیشن ترکیه ارزان آموزش وارد کردن گیفت کارت پلی استیشن ردیم کردن ارزان قانونی
خرید گیفت کارت پلی استیشن ترکیه

خرید گیفت کارت پلی استیشن

دسامبر ۱۹۹۳ بود که شرکت سونی اولین کنسول جادویی خود ملقب به پلی استیشن وان را وارد بازار بازی های رایانه ای کرد. بازاری که بسیار نوپا بود. موفقیت چشمگیر این کنسول جایگاه ویژه ای به برند سونی در دنیا داد. در حال حاضر سونی پنچمین نسل از این کنسول ها با نام پلی اسیتشن ۵ را روانه بازار ها کرده است که همچنین سهم عمده فروش کنسول های بازی در دنیا را در اختیار دارد. در کنسول های پلی استیشن (از نسل سوم) شما به یک فروشگاه الکترونیکی همیشه باز دسترسی دارید که میتوانید بازی ها، تم ها و حتی فیلم و سریال های مرتبط با شرکت سونی پیکچرز را تهیه کنید. باز کردن حساب در کنسول های پلی استیشن رایگان است و برای استفاده از استور (Store) به حساب کاربری نیاز دارید. روش های مختلفی برای خرید از استور پلی استیشن وجود دارد، از استفاده از: کردیت کارت، دبیت کارت، پیپال و گیفت کارت پلی استیشن استور. با استفاده از گیفت کارت پلی استیشن استور (پلی استیشن نتورک سابق) شما می توانید حساب کاربری خودتان در کنسول های پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۵ را شارژ کنید و با آن از فروشگاه آنلاین سونی خریداری کنید. محصولاتی که با گیفت کارت پلی استیشن استور میتوانید خرید کنید شامل بازی، تم های کنسول، سکه ها و خریدهای درون بازی های پلی استیشن، وی باکس فورتنایت و تمام محصولات مجازی فروشگاه آنلاین سونی می باشد.

خرید گیفت کارت پلی استیشن استور نتورک ارزان آموزش وارد کردن گیفت کارت پلی استیشن ردیم کردن ارزان قیمت به همراه نماد اعتماد و ارسال آنی.

گیفت کارت پلی استیشن استور:

گیفت کارت پلی استیشن استور یک کد شارژ ۱۲ رقمی می باشد که بلافاصله بعد از خرید برای شما نمایش داده میشود. کد گیفت کارت پلی استیشن خریداری شده را باید در کنسول و یا وبسایت سونی مطابق آموزش های وبسایت آل کی وارد کنید. گیفت کارت پلی استیشن استور مانند پول به اندازه مبلغ خریداری شده به حساب شما اضافه خواهد شد(اگر قبلا حساب خود را شارژ کرده باشید به مبلغ قبلی اضافه میشود). بنابراین شما میتوانید مبالغ مختلفی را به کیف پول خود در فروشگاه سونی وارد کنید و در موقع نیاز آن را خرج کنید. دقت نمایید که خرید گیفت کارت پلی استیشن استور ربطی به ریجن کنسول شما ندارد بلکه اکانت پلی استیشن شما به آدرس هر کشوری ثبت شده باشد باید گیفت کارت مربوط به همان کشور را خریداری نمایید. اگر از کشوری که به عنوان کشور اصلی اکانت خود اطمینان ندارید، با استفاده از این مقاله میتوانید متوجه کشور اکانت پلی استیشن خود شوید.

خرید گیفت کارت پلی استیشن استور نتورک ارزان آموزش وارد کردن گیفت کارت پلی استیشن ردیم کردن

در صورتی که صاحب یکی از کنسول های نسل ۴ و یا ۵ پلی استیشن هستید و میخواهید به صورت قانونی و آنلاین از خدمات پلی استیشن سونی بهره مند شوید، به راحتی و با استفاده از گیفت کارت پلی استیشن میتوانید کلیه نیاز های خود را برطرف کنید. همچنین وارد کردن گیفت کارت های پلی استیشن استور بسیار ساده است و به راحتی از طریق وبسایت سونی و یا مستقیما از طریق کنسول پلی استیشن قابل انجام است. از طریق موجودی کیف پول پلی استیشن خود همچنین میتوانید حساب خود در اپلیکیشن های نتفلیکس و اسپاتیفای را شارژ کنید. خرید گیفت کارت پلی استیشن استور شما را از استفاده از هرگونه کارت بانکی در زمان استفاده از کنسول پلی استیشن بی نیاز میکند. گیفت کارت های ارایه شده توسط فروشگاه آل کی به صورت کاملا قانونی خریداری شده است و به هیچ عنوان سبب ایجاد مشکل و بن شدن شما نخواهد شد و گارانتی مادام العمر اصالت دارد.

قیمت گیفت کارت پلی استیشن استور:

گیفت کارت پلی استیشن در ارز کشورهای مختلفی عرضه شده است، از جمله: آمریکا، کانادا، انگلستان، امارات، استرالیا، ترکیه و …  فروشگاه گیفت کارت آل کی تمامی گیفت کارت های پلی استیشن استور را به نرخ روز ارز همان کشور (نرخ حواله) با کارمزد بسیار ناچیز (زیر ۳%) عرضه میکند. قیمت ها در فروشگاه اینترنتی آل کی به روز و نهایی است. تمامی گیفت کارت ها از ریسلر اصلی تهیه میشود و اصطلاحا آن تاچ (دست نخورده) هستند. خرید ارزان قیمت گیفت کارت پلی استیشن در فروشگاه آل کی امکان پذیر شده است.

خرید گیفت کارت پلی استیشن استور PS4 PS5 آمریکا، انگلستان، ترکیه، روسیه با درگاه اینترنتی و ارسال فوری و تضمین 100% اصالت | آل کی- فروشگاه گیفت کارت از سال 1393

استفاده از گیفت کارت پلی استیشن استور:

استفاده از گیفت کارت پلی استیشن آسان است و از شروع خرید تا زمان استفاده کمتر از ۵ دقیقه فاصله دارید. آل کی تمامی مراحل استفاده از گیفت کارت پلی استیشن استور را مرحله به مرحله برای شما شرح داده است.

*گیفت کارت پلی استیشن استور ترکیه:

ریجن ترکیه در نرم افزار های و کنسول های بازی یکی از ریجن های نوظهور و پرطرفدار است. دلیل اصلی محبوبیت این ریجن، ارزان تر بودن لیر ترکیه نسبت به اغلب واحد های پولی است. متاسفانه کشور ترکیه گیفت کارت پلی استیشن مخصوص به خود را ندارد اما به دلیل تقاضای مکرر شما محصول ویزا کارت مجازی ترکیه فراهم شده است. با استفاده از این ویزا/مستر کارت میتوانید نیاز خود به خرید محصولات از استور ترکیه را برطرف کنید. حتما قبل از خرید توضیحات هر محصول را به دقت مطالعه کنید.

سوالات متداول گیفت کارت پلی استیشن استور

گیفت کارت پلی استیشن را کجا میتوانم خرج کنم؟

برای خرید محصولات دیجیتال در فروشگاه آنلاین پلی استیشن که قابل دسترسی از طریق کنسول های پلی استیسن ۴ و پلی استیشن ۵ و همچنین وبسایت پلی استیشن است.

گیفت کارت پلی استیشن استور کدام کشور را خریدرای کنم؟

در صورتی که قبلا اکانت پلی استشین خود را بر روی کنسول بازی ساخته اید، باید کارت مطابق با کشور همان اکانت (آدرسی که وارد کرده اید) را تهیه کنید. اگر تا به الان اکانت نساخته اید و یا قصد ساختن اکانت جدید را دارید، میتوانید هر کدام از کارت های قابل خریداری را برای تهیه بازی و یا آیتم خود تهیه کنید( توصیه ما به شما خرید کارت های دلار آمریکاست). فقط کافی است که از آدرس های فیک موجود در سایت برای ساخت اکانت خود استفاده کنید. در صورتی که نمی دانید از کجا آدرس اکانت خود را بررسی کنید، این آموزش را ببینید.

آیا کشور اکانت پلی استیشن تغییر است؟

خیر. کشور اکانت پلی استیشن شما بعد از ساخته شدن قابل تغییر نیست. اما شما هیچ مشکلی در داشتن دو یا چند اکانت با کشور های مختلف نخواهید داشت.

گیفت کارت پلی استیشن قابلیت چسبیدن دارد؟

بله. این به این معنی است که حساب شما در اکانت پلی استیشن به صورت کیف پول است و به هر تعداد و مبلغ گیفت کارت پلی استیشن در آن وارد کنید، در حساب شما شارژ خواهد شد.

گیفت کارت پلی استیشن قابل شارژ مجدد است؟

خیر. هر کد گیفت کارت پلی استیشن یک بار مصرف است و بعد از وارد شدن به کیف پول شما در اکانت پلی استیشن دیگر قابل شارژ نیست. دقت کنید که کیف پول شما در سایت سونی همیشه قابل شارژ است.

گیفت کارت پلی استیشن تاریخ انقضا دارد؟

خیر. بعد از وارد کردن کد گیفت کارت پلی استیشن در اکانت خود، هیچ محدودیت زمانی برای خرج کردن موجودی اکانت شما وجود ندارد.

چطور اطمینان کنم؟

تمامی محصولات فروشگاه اینترنتی گیفت کارت آل کی به صورت کاملا قانونی خریداری میشود. این به این معنی است که احتمال ایجاد خطر برای اکانت شما از سمت گیفت کارت خریداری شده تقریبا ۰ است. با این حال تمامی سفارشات ۲۴ ساعت گارانتی استفاده از محصول دارد. درخواستی که طی این مدت زمان از خرید ثبت شود سفارش شما را در وضعیت بررسی قرار میدهد و مشکل شما توسط تیم فنی به طور کامل بررسی و برطرف میشود (عموم مشکلات مربوط به ریجن بندی/عوض کردن آی پی و مواردی است که به دلیل نخواندن کامل توضیحات محصول است). سرویس ۲۴ ساعته گارانتی سفارش بالاترین سطح گارانتی در فروشگاه های خارجی گیفت کارت است که توسط آل کی در ایران ارایه میشود.

برای خرید یا استفاده از گیفت کارت پلی استیشن استور نیاز به راهنمایی دارم

در صورت نیاز به هرگونه مشورت قبل از خرید “گیفت کارت پلی استشن استور” از پشتیبانی آنلاین ما در قسمت تماس با ما استفاده کنید.

مرکز آموزش گیفت کارت پلی استیشن

فروشگاه گیفت کارت آل کی