خرید گیفت کارت نینتندو

*برای خرید گیفت کارت مربوط به هر کشور، روی عکس آن کلیک کنید.

خرید گیفت کارت نینتندو

* برای خرید گیفت کارت مربوط به هر کشور روی عکس کلیک کنید.

خرید گیفت کارت نینتندو شاپ
خرید گیفت کارت نینتندو شاپ

خرید گیفت کارت نینتندو شاپ Nintendo eshop

حتما بازی معروف سوپر ماریو را به خاطر دارید. ماریو شاهکار نینتندو در کنار تعداد زیاد دیگری از بازی های خاطره ساز است. نینتندو همانند رقبای سنتی خود همچنان در علرصه تولید کنسول های بازی در جمله بهترین هاست. برای بازی با کنسول های شرکت نینتندو به خرید گیفت کارت نینتندو شاپ (Nintendo eShop) نیاز دارید. با خرید گیفت کارت نینتندو شاپ شما میتوانید حساب خود در وبسایت نینتندو را شارژ کنید. برای خرید انواع بازی و هر خرید درون بازی دیگری در نینتندو می توانید از این شارژ استفاده کنید. گیفت کارت نینتندو حاوی یک کد شارژ ۱۶ رقمی است که بعد از خرید از آل کی برای شما ارسال میشود. اگر نیاز به خرید بازی یا وی باکس فورتنایت دارید راه حل خرید گیفت کارت نینتندو شاپ است. در ضمن با استفاده از گیفت کارت ها شما از استفاده پر هزینه از کارت های اعتباری رها خواهید شد و تقریبا با هزینه ای برابر با یک شهروند خارج از ایران گیفت کارت ها را تهیه کنید. گیفت کارت های ۳ ماهه و ۱۲ ماهه نینتندو شاپ آنلاین برای استفاده از امکانات آنلاین بازی های کنسول نینتندو مورد نیاز شما است.

خرید گیفت کارت نینتندو ای شاپ ارزان قانونی تخفیف خورده فوری آنی بدون نیاز به کارت ملی از بهترین فروشگاه گیفت کارت اینترنتی ایران

گیفت کارت های نینتندو ای شاپ در مبالغ مختلفی از ۵ دلار، ۱۰ دلار، ۲۰ دلار، ۳۵ دلار، ۵۰ دلار و ۱۰۰ دلار موجود است. یکی از جایزه های استفاده از گیفت کارت نینتدو امکان انتخاب رایگان یک بازی از بین دو پکی است که نینتندو برای انتخاب پیش روی شما قرار میدهد. دقت کنید که گیفت کارت نینتندو محدود به ریجن اکانت شماست و شما باید گیفت کارت مطابق با کشور اکانت نینتندو خود را تهیه کنید. دقت کنید که گیفت کارت نینتندو ای شاپ فری ریجن نیست و شما باید بر اساس کشور اکانت نینتندو خود گیفت کارت همان کشور را تهیه کنید. این گیفت کارت مناسب اکانت هایی به آدرس کشور ایالات متحده آمریکا است.

قابلیت استفاده از گیفت کارت نینتندو:

گیفت کارت نینتندو بر روی تمامی سری های کنسول نینتندو سوییچ (لایت، اولدف استاندارد) و همچنین کلیه کنسول ها و خدمات آینده این شرکت قابل استفاده خواهد بود.

خرید گیفت کارت نینتندو سوییچ (Nintendo eShop) آمریکا، انگلستان ارزان قیمت + درگاه اینترنتی + ارسال آنی + 100% اورجینال | آل کی- فروشگاه گیفت کارت از 1393
از راست به چپ: نینتندو سوییچ لایت، اولد، استاندارد

گیفت کارت نینتندو سوییچ آنلاین:

نینتندو همانند رقبای خود در صنعت سرگرمی (مایکروسافت و سونی) برای کنسول های خود اشتراک های ماهانه با قابلیت های منحصر به فرد تعبیه کرده است. از قابلیت های سرویس آنلاین نینتندو میتوان به امکان بازی دو نفره آنلاین، تخفیف های منحصر به فرد اختصاصی برای خرید بازی ها، قابلیت بازی های کلاسیک NES و … اشاره کرد. برای تهیه گیفت کارت نینتندو آنلاین کافی است مدت زمان مورد نیاز خود را انتخاب کرده و با تکمیل خرید کد گیفت کارت نینتندو آنلاین برای شما ارسال خواهد شد.

خرید گیفت کارت نینتندو سوییچ (Nintendo eShop) آمریکا، انگلستان ارزان قیمت + درگاه اینترنتی + ارسال آنی + 100% اورجینال | آل کی- فروشگاه گیفت کارت از 1393

قیمت گیفت کارت نینتندو:

گیفت کارت نینتندو در مبالغ مختلف و در ریجن های مختلف در فروشگاه اینترنتی آل کی موجود است. قیمت گیفت کارت نینتندو به روز، نهایی و با رقابتی ترین قیمت به فروش می رسد. همچنین با عضویت و خرید از وبسایت برای خرید بعدی خود تخفیف جمع کنید. هرچیزی که درباره خرید گیفت کارت نینتندو شاپ نیاز دارید در فروشگاه آل کی موجود می باشد. از خرید ارزان و فوری گیفت کارت نینتندو شاپ تا کلیه خدمات و راهنمایی های تصویری و ویدیویی استفاده از گیفت کارت نینتندو. در صورت نیاز به هرگونه مشورت قبل از خرید از پشتیبانی آنلاین ما در قسمت تماس با ما استفاده کنید.

سوالات متداول گیفت کارت نینتندو

گیفت کارت نینتندو قابلیت چسباندن دارد؟

بله. گیفت کارت نینتندو قابلیت چسباندن دارد و شما میتوانید در کیف پول اکانت نینتندو خود هر مبلغی از گیفت کارت نینتندو را وارد کنید و مبلغ جدید به موجودی شما اضافه خواهد شد.

گیفت کارت نینتندو تاریخ انقضا دارد؟

خیر. بعد از وارد کردن کد گیفت کارت نینتندو در اکانت خود میتوانید تا هر زمانی که مورد نیاز شماست این مبلغ را در کیف پول خود نگهداری کنید.

گیفت کارت نینتندو ریجن بندی دارد؟

بله. با توجه به آدرس اکانت نینتندو شما (کشور اکانت) شما باید گیفت کارت نینتندو منطبق با همان کشور را تهیه کنید.

تفاوت گیفت کارت نینتندو شاپ و نینتندو آنلاین چیست؟

گیفت کارت نینتندو شاپ (سوییچ سابق) برای انجام هر خرید درون فروشگاه نینتندو و درون بازی های نینتندو قابل استفاده است. گیفت کارت نینتندو آنلاین قابلیت بازی کردن به صورت آنلاین را برای مدت مشخص (۳ و ۱۲ ماهه) در اکانت شما فعال میکند.

مرکز آموزش گیفت کارت نینتندو

فروشگاه گیفت کارت آل کی