گیفت کارت روبلاکس

* برای خرید گیفت کارت مربوط به هر کشور روی عکس آن کلیک کنید. دقت کنید که گیفت کارت روبلاکس خریداری شده با کشور اکانت روبلاکس شما مطابق باشد.

گیفت کارت روبلاکس

* برای خرید گیفت کارت مربوط به هر کشور روی عکس آن کلیک کنید. دقت کنید که گیفت کارت روبلاکس خریداری شده با کشور اکانت روبلاکس شما مطابق باشد.

خرید گیفت کارت روبلاکس
خرید گیفت کارت روبلاکس آمریکا
خرید گیفت کارت روبلاکس گلوبال
خرید گیفت کارت روبلاکس گلوبال

گیفت کارت روبلاکس Roblox Gift Cardروبلاکس یک پلتفرم بازی آنلاین چند نفره مبتنی بر کاربر است که از سال ۲۰۰۶ فعالیت میکند. بازیکنان در این پلتفرم می‌توانند شخصیت خود را طراحی کنند، با دیگر بازیکنان در جهان بازی‌های خود مبارزه کنند و حتی بازی‌هایی را که توسط دیگر کاربران طراحی شده‌اند بازی کنند. این پلتفرم در سال ۲۰۰۶ تاسیس شده و در حال حاضر بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر فعال دارد. در بازی روبلاکس واحد پولی به اسم روباکس وجود دارد که شما با استفاده از آن می توانید آیتم و سایر موارد موجود در بازی را خریداری کنید. خدمات عادی روبلاکس رایگان است اما در صورت نیاز به آیتم ها و سایر خدمات غیر رایگان نیاز به پرداخت هزینه دارید. آسان ترین روش پرداخت برای کاربران ساکن ایران استفاده از گیفت کارت روبلاکس است.

 

گیفت کارت روبلاکس

گیفت کارت روبلاکس، یک کارت هدیه الکترونیکی است که برای خرید و استفاده از محصولات و خدمات مختلف در پلتفرم بازی‌های آنلاین روبلاکس استفاده می‌شود. با خرید گیفت کارت روبلاکس، می‌توانید اعتباری را به حساب خود اضافه کنید و بعد از تبدیل موجودی خود به روباکس از آن برای خرید اشیاء و جزئیات بازی‌ها استفاده کنید. برای استفاده از این کارت هدیه، شما فقط کافیست کد گیفت کارت را وارد کنید و اعتبار آن به حساب کاربری شما اضافه خواهد شد. با خرید گیفت کارت روبلاکس یک کد شارژ ۱۸ رقمی دریافت میکنید که با استفاده از آموزش همین صفحه میتوانید آن را در اکانت روبلاکس خود شارژ کنید. با خرید گیفت کارت روباکس شما میتوانید کیف پول خود در وبسایت روبلاکس را شارژ کرده و خرید های درون بازی خود را انجام دهید. بعد از شارژ اکانت خود با استفاده از گیفت کارت روبلاکس، میتوانید این مبلغ را به روباکس تبدیل کنید. گیفت کارت روبلاکس در مبالغ مختلفی عرضه شده که در آل کی تمامی این مبالغ موجود است. گیفت کارت روبلاکس فری ریجن نیست و در هنگام خرید گیفت کارت روبلاکس به کشور اکانت خود توجه کنید.

خرید گیفت کارت روبلاکس ارزان فوری قانونی نماد اعتماد

گیفت کارت روبلاکس یکی از بهترین گزینه ها برای هدیه دادن به دوستانتان است. با استفاده از گیفت کارت روبلاکس خرید آیتم های درون بازی بسیار راحت خواهد بود و نیاز به صرف وقت زیاد ندارد. گیفت کارت روبلاکس در ریجن های مختلفی ارایه میشود که باید در هنگام خرید گیفت کارت متناسب با ریجن اکانتتان را خریداری کنید. گیفت کارت روبلاکس عرضه شده در فروشگاه آل کی کاملا قانونی است و تضمین اصالت مادام العمر دارد. استفاده (ردیم) کردن گیفت کارت روبلاکس بسیار ساده است و در همین صفحه آموزش مرتبط با آن برای شما قرار داده شده است.

قیمت گیفت کارت روبلاکس:

گیفت کارت های روبلاکس در مبالغ ۵، ۱۰، ۱۵، ۲۵، ۵۰، ۱۰۰ دلاری عرضه شده است. قیمت گیفت کارت روبلاکس در وبسایت آلکی با توجه به نرخ لحظه ای ارز تعیین شده و همواره به روز و نهایی است. در صورت نیاز به تهیه محصولات به صورت عمده و یا همکاری به پشتیبانی آنلاین ما پیام دهید.

قیمت گیفت کارت روبلاکس

استفاده از گیفت کارت روبلاکس:

استفاده از گیفت کارت روبلاکس ساده است و به طور کامل توسط مشتری قابل انجام است. آموزش استفاده از گیفت کارت روبلاکس توسط تیم آل کی تهیه شده و شما به راحتی میتوانید گیفت کارت خریداری شده را با رعایت ریجن روی اکانت روبلاکس خود استفاده نمایید.

ویژگی گیفت کارت روبلاکس:

گیفت کارت‌های روبلاکس دارای چندین ویژگی و مزیت هستند، از جمله:

>استفاده آسان: استفاده و بازخرید کارت‌های هدیه روبلاکس ساده است و آنها را به گزینه‌ای عالی برای هر کسی که می‌خواهد روبوکس یا سایر موارد مجازی را در پلتفرم خریداری کند تبدیل می‌کند.
>انعطاف‌پذیر: کارت‌های هدیه روبلاکس را می‌توان برای خرید طیف گسترده‌ای از اقلام مجازی مانند لباس، لوازم جانبی، کارت بازی و موارد دیگر استفاده کرد.
>ارزش برای پول: کارت‌های هدیه روبلاکس ارزش خوبی برای پول ارائه می‌دهند، زیرا می‌توان از آنها برای خرید روبوکس با هزینه کمتری نسبت به خرید مستقیم آنها از وب‌سایت روبلاکس استفاده کرد.
>ایمن و محافظت شده: کارت‌های هدیه روبلاکس راهی مطمئن و محافظت شده برای خرید اقلام مجازی در پلتفرم هستند. آنها را می‌توان از خرده‌فروشان معتبر خریداری کرد و پس از بازخرید، وجوه به طور ایمن در حساب روبلاکس کاربر ذخیره می‌شود.
>در دسترس بودن گسترده: کارت‌های هدیه روبلاکس به طور گسترده از خرده‌فروشان مختلف، هم به صورت آنلاین و هم در فروشگاه در دسترس هستند. این امر خرید کارت هدیه و شروع بازی در پلتفرم را برای هر کسی آسان می‌کند.

سوالات متداول گیفت کارت روبلاکس (FAQ)

گیفت کارت روبلاکس ریجن دارد؟

در حال حاضر گیفت کارت روبلاکس  دیگر فری ریجن نیست (محدودیت ادرس و مکان دارد) و گیفت کارت روبلاکس را باید با توجه به کشور اکانت روبلاکس خود تهیه کنید.

با خرید هر دلار چند روباکس دریافت میکنید؟

۵$ = ۴۰۰ روباکس
۱۰$ = ۸۰۰ روباکس
۲۵$ = ۲۰۰۰ روباکس
۵۰$ = ۴۵۰۰ روباکس

*در صورتی که مثلا گیفت کارت ۵۰ دلاری روبلاکس را به صورت دو کد ۲۵ دلاری دریافت کردید ابتدا هر دو کد را وارد اکانت خود کنید و سپس یکجا آن را تبدیل به روباکس کنید تا روباکس بیشتری دریافت کنید.

آیتم هایی که با خرید گیفت کارت روبلاکس دریافت میکنم چیست؟

آیتم های رایگان گیفت کارت روبلاکس
آیتم های رایگان گیفت کارت روبلاکس

گیفت کارت روبلاکس را وارد کردم ولی روباکس دریافت نکردم!؟

بعد از اضافه کردن گیفت کارت روبلاکس به اکانت خود و دریافت پیام موفقیت, باید گزینه Convert to Robux را برای تبدیل موجودی دلاری به پول درون بازی (روباکس) بزنید.

روبلاکس یا رابلاکس؟

هر دو عنوان به درستی ترجمه شده اما در تلفظ درست “رابلاکس” صحیح تر است.

برای خرید و یا استفاده از گیفت کارت روبلاکس نیاز به پشتیبانی دارم

در صورت نیاز به هرگونه مشورت قبل از خرید گیفت کارت روبلاکس از پشتیبانی آنلاین ما در قسمت تماس با ما استفاده کنید.

مرکز آموزش گیفت کارت روبلاکس

فروشگاه گیفت کارت آل کی