خرید گیفت کارت التیمیت گیم پس

*برای خرید گیفت کارت مربوط به هر کشور، روی عکس آن کلیک کنید.

خرید گیفت کارت التیمیت گیم پس

* برای خرید گیفت کارت مربوط به هر کشور روی عکس کلیک کنید.

خرید التیمیت گیم پس ایکس باکس
خرید التیمیت گیم پس ایکس باکس

گیفت کارت ایکس باکس گیم پس اولتیمیت ریجن فری Xbox Game Pass Gift Card

گیفت کارت ایکس باکس گیم پس التیمیت مجوزی است که با خرید و وارد کردن آن در اکانت ایکس باکس خود به همه امکانات گیفت کارت ایکس باکس گیم پس و گیفت کارت گلد لایو ایکس باکس به طور همزمان دسترسی پیدا میکنید. یعنی با خرید گیفت کارت ایکس باکس گیم پس التیمیت شما میتوانید در مدت زمان مشخص (مقدار زمان گیفت کارت) به لیست بزرگی از بازی های پولی ایکس باکس که ارزششان به بیشتر از چند هزار دلار می رسد دسترسی داشته باشید و هم این بازی ها را به صورت آنلاین با دوستان خود یا بازیکنان آنلاین در هر جای دیگر دنیا بازی کنید. گیفت کارت گیم پس التیمیت یک کد شارژ ۲۵ رقمی است که بعد از خرید به صورت آنی برای شما ارسال میشود. لیست بازی هایی که با گیفت کارت ایکس باکس گیم پس التیمیت برای شما رایگان میشود در همین صفحه قرار داده شده است. گیفت کارت ایکس باکس گیم پس التیمیت در آل کی ریجن فری می باشد و تنها با استفاده از تغییر آی پی و آدرس قابل فعال سازی است.

گیفت کارت التیمیت گیم پس ایکس باکس قانونی ارزان ظرفیت کامل هوم

گیفت کارت التیمیت گیم پس ایکس باکس شامل: لایو گلد، گیم پس، گیم پس پی سی و Ea Play است و کاتالوگی از بیش از ۱۰۰ بازی ارزشمند و غیر رایگان خواهد بود. بازی های نصب شده از طریق گیم پس التیمیت همیشگی نیست و هر ماه بازی های جدیدی به این لیست اضافه شده و تعدادی از بازی ها از این لیست خارج میشوند. وبسایت آل کی به عنوان قدیمی ترین عرضه کننده التیمیت گیم پس و با فروش بیشتر از ۳ هزار گیفت کارت گیم پس التیمیت بدون داشتن حتی ۱ مورد بن خرید شما را تا روز آخر گارانتی میکند. فروشگاه آل کی به هیچ عنوان محصولات التیمیت را به صورت ظرفیتی عرضه نمیکند زیرا امنیت کاربران در درجه اول برای ماست و برای سود بیشتر کیفیت را فدا نمیکنیم. تمامی التیمیت گیم پس های ما با فاکتور رسمی مایکروسافت عرضه میشود که بعد از خرید به ایمیل اکانت شما ارسال میشود.

خرید گیفت کارت ایکس باکس گیم پس التیمیت (Ea play، گیم پس، گلد) ارزان قیمت، کاملا اورجینال + درگاه اینترنتی + ارسال آنی + ضمانت 100% + آموزش | آل کی- از سال 1393

قیمت گیفت کارت التیمیت گیم پس:

التیمیت گیم پس قانونی در وبسایت مایکروسافت ماهیانه ۱۴٫۹۹$ قیمت خورده است. هزینه خرید التیمیت گیم پس یکساله بین ۱۴۰$ تا ۱۸۰$ خواهد بود. اما چرا قیمت این محصول در فروشگاه آل کی بسیار ارزان تر است؟ دلیل این ارزان تر بودن تنها عرضه این محصول در ریجن های ارزان تر مایکروسافت است. مایکروسافت برای اکثر کشورها استور جداگانه با ارز همان کشور ها دارد. همین مزیت سبب میشود تا مشتریان در کشورهایی با پول ضعیف تر (مثل ایران) بتوانند از فروشگاه مایکروسافت با پول های ضعیف تر (ترکیه، آرژانتین، برزیل، اوکراین) استفاده کنند. بنابراین این قیمت گذاری برای یک محصول ۱۰۰% اورجینال و قانونی با امکانات کاملا مشابه در تمامی ریجن ها انجام شده است.

استفاده از گیفت کارت التیمیت گیم پس:

استفاده از گیفت کارت های التیمیت گیم پس همانند گیفت کارت های ایکس باکس است. آموزش کامل استفاده از گیفت کارت ایکس باکس در وبسایت آل کی موجود است. تمامی گیفت کارت های التیمیت گیم پس در صورت عدم توانایی شما در فعال سازی به صورت رایگان توسط تیم پشتیبانی آل کی فعال خواهند شد. هرچیزی که درباره خرید گیفت کارت ایکس باکس  نیاز دارید در فروشگاه آل کی موجود می باشد. از خرید ارزان و فوری گیفت کارت ایکس باکس گیم پس التیمیت تا کلیه خدمات و راهنمایی های تصویری و ویدیویی استفاده از گیفت کارت ایکس باکس گیم پس التیمیت. در صورت نیاز به هرگونه مشورت قبل از خرید از پشتیبانی آنلاین ما در قسمت تماس با ما استفاده کنید.

تفاوت گیفت کارت التیمیت گیم پس و گیم پس معمولی در چیست؟

التیمیت گیم پس شامل تمام امکانات گیم پس + گیم پس پی سی + گلد لایو ایکس باکس (قابلیت بازی آنلاین) + خدمات EA Play است. در سرویس خالی گیم پس شما تنها به لیست بازی های گیم پس ایکس باکس دسترسی دارید.

گیفت کارت التیمیت گیم پس ظرفیتی چیست و چرا آل کی آن را عرضه نمیکند؟

کنسول های ایکس باکس این قابلیت را دارند که در هنگام ورود هر اکانت جدیدی آن را در کنسول خود هوم (Home) یا اصطلاحا سوییچ (Switch) کنید. همین قابلیت سبب شده که تعداد زیادی از عرضه کننده های این محصول برای سودآوری بیشتر و کم کردن قیمت محصول اقدام به فروش اکانتی محصول گیم پس التیمیت کنند. در این حالت پس از خرید به جای گیفت کارت التیمیت گیم پس ایکس باکس، یک یوزر و پسورد اکانت جهت استفاده به صورت اشتراکی فروخته خواهد شد. در این حالت یک خریدار قابلت های هوم (غیر قابل بازی روی خود اکانت) و یک خریدار به قابلیت های سوییچ (فقط بازی روی اکانت) دسترسی خواهد داشت. اما چرا آل کی چنین خدماتی عرضه نمیکند؟ آل کی به هیچ عنوان اکانت ظرفیتی التیمیت گیم پس عرضه نمیکند و دلایل محکمی برای این کار دارد که در این مقاله میتوانید آن را مطالعه کنید.

مزایای التیمیت گیم پس ایکس باکس:

✔ایکس باکس لایو گلد (قابلیت بازی آنلاین)
✔ایکس باکس گیم پس (صدها بازی رایگان شده)
✔گیم پس پی سی
✔دسترسی به EA Play
✔تخفیف در خرید بازی ها
✔دسترسی زودتر به عنوان های آینده
✔قیمت ریالی بسیار مناسب
✔گارانتی تا روز آخر مصرف
✔پشتیبانی کامل و رایگان فعال سازی

سوالات متداول گیفت کارت التیمیت گیم پس

چرا گیفت کارت های التیمیت گیم پس در آل کی ارزان تر از سایر فروشگاه ها میباشد؟

تمام گیفت کارت ها در آل کی به صورت کاملا قانونی و به صورت مستقیم از تامین کننده های خارجی خریداری میشود. در مورد گیفت کارت التیمیت گیم پس، به دلیل سیاست های فروش مایکروسافت در کشورهای با درآمد کم مثل برزیل، آرژانتین و …  قیمت این کارت ها برای بازار داخلی این کشور ها ارزان تر تمام شده و در نتیجه با فعال سازی این کارت ها از طریق آی پی این کشور ها، مشتریان ما در آل کی نیز از این قیمت های بی نظیر بهره میبرند. دفت کنید که این نرخ ها همیشگی نیست و براساس تجربه ما ممکن است هر زمانی به اتمام برسد.

آیا گیفت کارت گیم پس التیمیت قانونی است؟

تمامی کارت ها و اشتراک های موجود در سایت آل کی کاملا قانونی و با ضمانت تا اخرین روز استفاده میباشد. تا به امروز حتی ۱ مورد بن/مسدود شدن کنسول به دلیل استفاده از کارت های آل کی وجود نداشته است.

تفاوت اکانت اشتراکی گیم پس التیمیت با گیفت کارت گیم پس التیمیت چیست؟

در اکانت اشتراکی التیمیت گیم پس شما یک “یوزر نیم و پسورد” دریافت خواهید کرد که بعد از انجام دادن مراحل آموزش داده شده سبب دسترسی شما به بازی های گیم پس التیمیت خواهد شد. این اشتراک ها دارای مشکلات متعددی هستند که خریدار در زمان خرید آن ها را قبول میکند.
۱- امکان بن شدن به دلیلی استفاده آی پی های متعدد در یک زمان
۲- بیرون انداخته شدن از بازی های آنلاین زمانی که دو نفر همزمان یک بازی را اجرا کنند
۳- امکان تغییر پسورد توسط یکی از اعضای اشتراک
دلیل ارزان تر بودن اشتراک های التیمیت گیم پس جدای این موارد، این موضوع است که به تعداد بیشتری از ۲ ظرفیت مورد قبول مایکروسافت فروخته می شوند.

در مورد گیفت کارت های قانونی گیم پس التیمیت که توسط آل کی فروخته میشود، اشتراک در اکانت خود شما (توسط شما و در صورت نیاز توسط پشتیبانی آل کی) فعال میشود و خبری از ظرفیت و “یوزرنیم و پسورد” نیست و تا روز آخر مدت زمان خریداری شده بدون دردسر از آن استفاده میکنید. در کنار اینها می توانید ظرفیت های اکانت خودتون را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

امکان استفاده بر روی اکانت هایی که قبلا التیمیت داشته اند وجود دارد؟

در حال حاضر بله (غیر از محصول ۱۴ روزه و ۲ ماهه که تنها قابل فعال سازی روی اکانت جدید هستند). تنها باید اشتراک قبلی گیم پس التیمیت شما تمام شده باشد.
برای این محصول گیفت کارت های التیمیت بالاتر از ۱۴ روز حتما باید بر روی اکانت جدید فعال شود (اکانتی که التیمیت قبلا استفاده نکرده باشد) برای فعال سازی روی اکانت قدیمی این محصول را خریداری کنید.
* توصیه ما فعال سازی روی اکانت جدید و سپس هوم کردن این اکانت است. اطلاعات بیشتر

برای استفاده از سرویس های آنلاین ایکس باکس نیاز به دی ان اس دارم؟

به طور معمول بله. میتوانید آموزش و لیست دی ان اس ها را از اینجا مشاهده کنید.

مدت زمان باقی مانده از التیمیت گیم پس را از کجا بفهمم؟

در اکانت ایکس باکس یا مایکروسافتتون به بخش Subscription برید و در قسمت Expiry Date زمان تموم شدن اعتبار گیم پس التیمیت شما نوشته شده است.

با استفاده ار گیفت کارت ایکس باکس میتوانم گیم پس ۱ دلاری بخرم؟

خیر. برای خرید گیفت کارت گلد ایکس باکس, گیفت کارت گیم پس ایکس باکس و گیفت کارت گیم پس التیمیت ایکس باکس نیاز دارید که محصول جداگانه تهیه کنید که در سایت آل کی نیز موجود است را تهیه کنید.

لیست بازی های رایگان گیم پس التیمیت

لیست بازی های گیم پس التیمیت را از اینجا مشاهده کنید.

آیا خرید گیم پس التیمیت را توصیه میکنید؟

بله. مخصوصا در صورتی که به تازگی کنسول ایکس باکس تهیه کردید و به دنبال تجربه کردن عناوین پرافتخار گذشته هستید.

نتوانستم گیفت کارت گیم پس التیمیت خریداری شده را فعال کنم

در صورتی که به هر دلیلی نتوانستید گیفت کارت های گیم پس التیمیت خریداری شده از آل کی را فعال کنید، کافی است در بخش پشتیبانی آنلاین به ما اطلاع دهید. پشتیبانی آل کی بدون دریافت هیچ هزینه ای فعال سازی گیفت کارت گیم پس التیمیت را برای شما انجام خواهد داد.

مرکز آموزش گیفت کارت التیمیت گیم پس

فروشگاه گیفت کارت آل کی