گیفت کارت استیم

* برای خرید گیفت کارت مربوط به هر کشور روی عکس کلیک کنید. دقت کنید که گیفت کارت استیم آرژانتین و ترکیه قابلیت تبدیل شدن به سایر ارزها را ندارند.

گیفت کارت استیم

خرید گیفت کارت استیم گلوبال
خرید گیفت کارت استیم گلوبال
خرید گیفت کارت استیم انگلستان
خرید گیفت کارت استیم انگلستان
خرید گیفت کارت استیم ترکیه
خرید گیفت کارت استیم ترکیه
خرید گیفت کارت استیم فیلیپین
خرید گیفت کارت استیم فیلیپین
خرید گیفت کارت استیم آرژانتین
خرید گیفت کارت استیم آرژانتین
خرید گیفت کارت استیم هنگ کنگ
خرید گیفت کارت استیم هنگ کنگ

خرید گیفت کارت استیم

گیفت کارت استیم کدی است محتوی مبالغ مشخص ارزی برای خرید خدمات مشخص در نرم افزار، سایت و فروشگاه آنلاین بازی استیم. سایت استیم برای علاقه مندان به بازی های کامپیوتری نامی آشنا می باشد. این سایت محل تجمع گیمر ها برای بازی های گروهی و خرید آخرین نسخه ی بازی ها است. با استفاده از گیفت کارت استیم شما میتوانید آخرین نسخه بازی ها را از سایت استیم و یا نرم افزار استیم دانلود و خریداری کنید و از امکانات آن برای دستگاه هایی مثل کامپیوتر های خانگی، لپ تاپ ها، مک بوک و… بهره مند شوید در واقع استیم یک لانچر بازی است که به وسیله خرید گیفت کارت استیم می توانید کلیه محصولات فروشی آن را خریداری نمایید. گیفت کارت استیم قابلت چسبیدن دارد و به هر مبلغی میتواند در کیف پول استیم شما در سایت استیم حفاظت شود.

هرچیزی که درباره خرید گیفت کارت استیم نیاز دارید در فروشگاه آل کی موجود می باشد. از خرید ارزان و فوری گیفت کارت استیم تا کلیه خدمات و راهنمایی های تصویری و ویدیویی استفاده از گیفت کارت استیم. در صورت نیاز به هرگونه مشورت قبل از خرید از پشتیبانی آنلاین ما در قسمت تماس با ما استفاده کنید.

سوالات متداول گیفت کارت استیم

تفاوت گیفت کارت های استیم در چیست؟

سیستم پرداخت استیم برای هر اکانت یک ارز را در نظر میگیرد که در بالا سمت راست نرم افزار استیم قابل مشاهده است. اما استیم به شما اجازه میدهد گیفت کارت استیم خریداری شده در ارزهای مختلف را در اکانت خود وارد کرده و به –ارز اکانت خود– تبدیل کنید. همچنین استور های مختلف استیم(با ارز های مختلف) ممکن است قیمت های مختلفی برای یک بازی داشته باشند. بنابراین شما میتوانید با افتتاح اکانت در این ارزها، بازی ها را ارزان تر تهیه کنید. (لیست تبدیل ارزهای مختلف استیم)

*دقت کنید اینکار برای همه ارز ها قابل انجام نیست (اینجا را مطالعه کنید). 

من باید کارت کدام کشور را خریدرای کنم؟

در صورتی که کشور استیم شما ترکیه, روسیه و یا آرژانتین است باید دقیقا گیفت کارت های مربوط به همان ریجن یعنی گیفت کارت استیم ترکیه, گیفت کارت استیم روسیه و یا گیفت کارت استیم آرژانتین را تهیه کنید.

گیفت کارت استیم قابلیت چسبیدن دارد؟

بله. این به این معنی است که حساب شما در اکانت استیم به صورت کیف پول است و به هر تعداد و مبلغ گیفت کارت استیم در آن وارد کنید، در حساب شما شارژ خواهد شد.

گیفت کارت استیم تاریخ انقضا دارد؟

خیر. بعد از وارد کردن کد گیفت کارت استیم در اکانت خود، هیچ محدودیت زمانی برای خرج کردن موجودی اکانت شما وجود ندارد.

مرکز آموزش استیم

آموزش استفاده از گیفت کارت استیم

درصورتی که برای استفاده از گیفت کارت استیم نیاز به آموزش دارید، این مقاله را مطالعه کنید.

خرید ارزان تر بازی در استیم

از آن جایی که استیم از قابلیت مولتی کارنسی (پذیرش ارز های مختلف) بهره میبرد. میتوانید با چند تکنیک ساده بازی مورد نظر خود را ارزان تر تهیه کنید. برای خواندن مقاله اینجا کلیک کنید.

فروشگاه گیفت کارت آل کی