۱۴۰۰-۰۴-۱۲ خرید از کدام کشور در استیم ارزان تر است؟ ریجن ارزان استیم را چطور پیدا کنم؟ چطور قیمت بازی ها در ریجن های مختلف را مقایسه کنم؟ جزییات هر بازی در استیم.

خرید از کدام کشور در استیم ارزان تر است؟ ریجن ارزان استیم

یکی از بزرگترین سوالات همیشگی کاربران استیم در ایران این است که خرید از کدام کشور در استیم ارزان تر است؟ و با کدام گیفت کارت استیم به صرفه تر است؟

در استیم شما همواره یک ارز ثابت در اکانت خود دارید (در بالا راست نرم افزار استیم قابل رویت است) که معمولا میتوانید آن را با گیفت کارت های مختلف استیم شارژ کنید. برای اینکه بدانید هر بازی در کدام ریجن (آدرس کشور اکانت استیم شما که در نهایت با ارز همان کشور در اکانت شما نمایش داده میشود) چه قیمتی دارد و بتوانید از ارزان ترین راه بازی خود را در استیم خریداری کنید

۱-کافی است به این آدرس بروید: https://steamdb.info
۲-در سایت داده شده کافی است اسم بازی مورد نظر خود را جست و جو کنید تا در لیست نمایش داده شده قیمت هر بازی با ارز کشور های مختلف را مشاهده کنید. 

خرید از کدام کشور در استیم ارزان تر است؟ ریجن ارزان استیم را چطور پیدا کنم؟ چطور قیمت بازی ها در ریجن های مختلف را مقایسه کنم؟ جزییات هر بازی در استیم.

۳- روی گزینه Prices کلیک کنید. سپس روی گزینه Converted price کلیک کنید. ترتیب ارزان ترین تا گران ترین استور ها برای شما نمایش داده میشود. مثلا در این نمونه بازی مورد مورد نظر در استور آرژانتین معادل ۱٫۵ دلار آمریکا و در استور ترکیه معادل ۲٫۳ دلار آمریکا فروخته میشود. بنابراین خرید این بازی در ۳ استور آرژانتین، ترکیه و روسیه از نظر قیمت از بعقیه کشور ها به صرفه تر خواهد بود و ریجن ارزان استیم در مورد این بازی کشور آرژانتین است. (دقت کنید این قیمت ها و نسبت ها همواره و با تغییر نرخ ارز کشور ها تغییر میکند)


* دقت کنید که قیمت های نشان داده شده، قیمت این بازی در استور همان کشورهاست به این معنی که اگر اکانت شما مثلا به آدرسی در آمریکا ثبت شده و ارز مورد نظر آن دلار آمریکاست، یعنی در استور شما هزینه ها برای کشور آمریکا نمایش داده میشود. و خرید کارت آرژانتین یا ترکیه و استفاده از آن در اکانت شما تنها باعث تبدیل ارز این کشور ها به ارز اکانت شما میشود و در قیمت خرید بازی تاثیری ندارد.
* با آپدیت جدید استیم، تغییر کشور اکانت به سختی امکان پذیر است. توصیه میکنیم برای استفاده از قابلیت ریجن ارزان استیم، برای هر 
ریجن ارزان یک اکانت استیم بسازید (اطلاعات آن ها را دسته بندی و مراقب کنید تا آن را گم نکنید) و برای خرید بازی های ارزان تر در آن ریجن اقدام کنید.
گیفت کارت استیم قابلیت تبدیل شدن به ارز کشورهای مختلف را داشت! اما در آخرین تغییرت تنها کارت استیم گلوبال این قالیت را دارد. اما این برای تمام کشورها قابل انجام نیست.(برای اطلاعات بیشتر مقاله نرخ تبدیل ارزهای مختلف در استیم را مطالعه کنید.)

 

در آل کی، ما انواع مختلفی از گیفت کارت استیم از جمله گیفت کارت استیم گلوبال، گیفت کارت استیم ترکیه، گیفت کارت استیم انگلستان، گیفت کارت استیم هنگ کنگ و گیفت کارت استیم فیلیپین را به مشتریان عزیز عرضه میکنیم.

 

 

 

One thought on “خرید از کدام کشور در استیم ارزان تر است؟ ریجن ارزان استیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه گیفت کارت آل کی