خرید گیفت کارت اسپاتیفای پریمیوم

* برای خرید گیفت کارت مربوط به هر کشور روی عکس کلیک کنید. دقت کنید که گیفت کارت اسپاتیفای خریداری شده با آدرس اکانت (ریجن) اسپاتیفای شما مطابق باشد.

خرید گیفت کارت اسپاتیفای پریمیوم

* برای خرید گیفت کارت مربوط به هر کشور روی عکس کلیک کنید. دقت کنید که گیفت کارت اسپاتیفای خریداری شده با آدرس اکانت (ریجن) اسپاتیفای شما مطابق باشد.

خرید گیفت کارت اسپاتیفای هند
خرید گیفت کارت اسپاتیفای هند
خرید گیفت کارت اسپاتیفای آمریکا
خرید گیفت کارت اسپاتیفای آمریکا

خرید شارژ اسپاتیفای پریمیوم

خرید شارژ اسپاتیفای پریمیوم

* برای خرید شارژ اکانت اسپاتیفای پریمیوم و یا خرید اکانت اسپاتیفای پریمیوم روی عکس مرتبط کلیک کنید

شارژ اکانت اسپاتیفای پریمیوم
شارژ اکانت اسپاتیفای پریمیوم

خرید گیفت کارت اسپاتیفای

اسپتیفای یک پلتفرم موسیقی و پادکست است که با استفاده از آن میتوانید روی کامپیوتر شخصی, گوشی همراه, کنسول های بازی و پخش های جدید خودرو موسیقی های مورد علاقه خود را از گوش کنید. اسپاتیفای (Spotify) یکی از بزرگترین سرویس‌های استریم موسیقی در جهان است که در سال ۲۰۰۸ راه‌اندازی شد. با اشتراک در این سرویس، کاربران می‌توانند به صورت آنلاین به میلیون‌ها آهنگ و پادکست دسترسی پیدا کنند و آن‌ها را در هر زمان و هر مکانی پخش کنند. اسپاتیفای به کاربران خود اجازه می‌دهد تا به راحتی به محتوای مورد علاقه‌شان دسترسی پیدا کنند و آن‌ها را به صورت آنلاین پخش کنند. این سرویس از محتوای متنوعی از جمله آهنگ‌ها، پادکست‌ها، موسیقی‌های بی کلام و غیره پشتیبانی می‌کند. همچنین با این سرویس می‌توانید لیست پخش مورد علاقه‌تان را بسازید و با دوستان خود به اشتراک بگذارید. اسپاتیفای به کاربرانش امکانات زیادی را ارائه می‌دهد. به عنوان مثال، شما می‌توانید به یک آهنگ خاص در لیست پخش خود بیفزایید و از آن‌جایی که این سرویس دارای الگوریتمی قدرتمند برای پیشنهاد دادن محتوای مرتبط است، با این اضافه کردن، محتوای مرتبطی نیز به لیست پخش شما اضافه می‌شود. در واقع اسپاتیفای یک پایگاه داده بزرگ موسیقی دنیاست که اکثر موسیقی های خارجی و ایرانی در آن بارگذاری شده است. امکان شنیدن این موسیقی و برنامه های صوتی رایگان است اما در نسخه رایگان تبلیغات به صورت ناراحت کننده ای برای شنونده ها مزاحمت ایجاد میکند و محدودیت هایی در کیفیت پخش وجود دارد. استفاده از نرم افزار اسپاتیفای معمولا برای دو هفته رایگان است، تنها مجبور به دیدن آگهی های تجاری در محیط برنامه خواهید بود اما بعد از آن ماه شامل محدودیت های مختلف خواهید شد.(تبلیغ بین پخش ها، عدم توانایی انتخاب ترانه به انتخاب خود و…). برای رهایی از این محدودیت ها نیاز دارید که اکانت اسپاتیفای خود را پریمیوم کنید.

برای استفاده از خدمات پریمیوم سه روش پیش روی شماست:

۱- خرید اسپاتیفای پریمیوم با خرید گیفت کارت اسپاتیفای

خرید گیفت کارت اسپاتیفای ارزان با تخفیف ارسال فوری آنی تضمین ضمانت اصالت بهترین فروشگاه

به وسیله گیفت کارت اسپاتیفای شما قادر خواهید بود بدون نیاز به داشتن کارت های اعتباری خارجی و بدون تحریم سرویس پریمیوم اسپاتیفای را خریداری کنید. با استفاده از گیفت کارت اسپاتیفای تمامی امکانات پولی این برنامه برای شما باز خواهد شد و دنیایی جدید در موسیقی کشف خواهید کرد. با استفاده از گیفت کارت اسپاتیفای می توانید اکانت خود را به Premium پریمیوم ارتقا دهید. گیفت کارت اسپاتیفای یک کد ۱۰ رقمی است که بعد از خرید این محصول به صورت آنی برای شما ارسال میشود. محصول گیفت کارت اسپاتیفای آمریکا عرضه شده برای استفاده در اکانت هایی به آدرس کشور (ریجنآمریکا مناسب می باشد.

 

۲- خرید اسپاتیفای پریمیوم با شارژ اکانت اسپاتیفای

یکی از روش های پریمیوم کردن اکانت اسپاتیفای شما غیر از استفاده از گیفت کارت اسپاتیفای، شارژ پریمیوم اکانت اسپاتیفای شماست که علاوه بر همان کیفیت قیمت مناسب تری برای مصرف کننده دارد. در این حالت شما اطلاعات ورود اکانت اسپاتیفای خود را بعد از خرید محصول از طریق بخش یادداشت خرید و یا ارسال به پشتیبانی آنلاین ارسال میکنید. اکانت اسپاتیفای پرمیوم در واقع تمام مزایای گیفت کارت اسپاتیفای را دارند و تنها تفاوتشان در مدل فعال سازی شان می باشد. با خرید شارژ اکانت اسپاتیفای پرمیوم دروازه موسیقی نامحدود و با کیفیت به روی شما باز میشود. دقت کنید که شارژ پریمیوم اکانت اسپاتیفای (Individual) با اشتراک فمیلی اسپاتیفای متفاوت است و شما زیر مجموعه هیچ اکانت دیگری نیستید و مقدار خریداری شده به صورت مستقیم روی اکانت شخصی شما شارژ میشود. شارژ اکانت اسپاتیفای پریمیوم ریجن فری است و روی همه اکانت ها با هر ریجنی قابل خریداری است. مدت زمان تحویل شارژ اکانت اسپاتیفای بعد از دادن اطلاعات صحیح ورود از سمت خریدار، بین ۱ تا ۶ ساعت کاری می باشد.

۳- خرید اسپاتیفای پریمیوم با خرید اکانت اسپاتیفای پریمیوم آماده

خرید اکانت اسپاتیفای پریمیوم آماده (یوزر/پسورد) ارزان قیمت + درگاه اینترنتی + ارسال فوری + گارانتی تعویض | آل کی- فروشگاه گیفت کارت از سال 1393

با خرید اکانت اسپاتیفای پرمیوم به شما یک اکانت پرمیوم شده آماده (یوزر/پسورد) فروخته می شود. اکانت اسپاتیفای به مدت زمانی که شما خریداری نمودید دارای اشتراک پریمیوم خواهد بود. اکانت اسپاتیفای پریمیوم گارانتی استفاده به مدت زمان خریداری شده دارد. کشور این اکانت اسپاتیفای متغییر است اما تمامی امکانات و پلی لیست های اسپاتیفای را شامل میشود (اکانت مربوط به کشورهای محدود شده نیست). اکانت اسپاتیفای پرمیوم در واقع تمام مزایای گیفت کارت اسپاتیفای را دارند و تنها تفاوتشان در مدل مورد نظر شما برای استفاده می باشد (استفاده روی اکانت شخصی خودتان و یا فقط استفاده از قابلیت های اسپاتیفای). با خرید اکانت اسپاتیفای پرمیوم دروازه موسیقی نامحدود و با کیفیت به روی شما باز میشود.

هرچیزی که درباره خرید گیفت کارت اسپاتیفای نیاز دارید در فروشگاه آل کی موجود می باشد. از خرید ارزان و فوری گیفت کارت اسپاتیفای تا کلیه خدمات و راهنمایی های تصویری و ویدیویی استفاده از گیفت کارت اسپاتیفای. در صورت نیاز به هرگونه مشورت قبل از خرید از پشتیبانی آنلاین ما در قسمت تماس با ما استفاده کنید.

سوالات متداول خرید اسپاتیفای پریمیوم

تفاوت شارژ اسپاتیفای پریمیوم، اکانت اسپاتیفای پریمیوم و گیفت کارت اسپاتیفای در چیست؟

از نظر کاربرد هیچ تفاوتی بین این سه نیست و تمامی مزایای سه روش یکسان است:

شارژ اسپاتیفای پریمیوم:

در صورتی که شارژ اکانت اسپاتیفای پریمیوم را انتخاب کنید، با دادن اطلاعات اکانت اسپاتیفای خود به پشتیبانی آنلاین ما، اکانت شما به مدت زمان مورد خریداری شده شارژ میشود.

اکانت اسپاتیفای پریمیوم:

اما اگر اکانت آماده اسپاتیفای پریمیوم یک ماهه – سه ماهه – شش ماهه یا یکساله را انتخاب نمایید به شما یوزر/پسورد داده خواهد شد که به وسیله آن می توانید از خدمات اسپاتیفای پریمیوم استفاده کنید.

گیفت کارت اسپاتیفای:

اگر شما گفیت کارت اسپاتیفای را برای خرید انتخاب کنید. بعد از خرید برای شما کدی ارسال خواهد شد که اکانت شما را توسط خود شما به اندازه اعتبار کارت شارژ میکند.

تفاوت اسپاتیفای رایگان و پریمیوم در چیست؟

ویژگی های اسپاتیفای پریمیوم Spotify Premium:

– امکان اتصال و سینک کردن دستگاه های هوشمند به اکانت
– امکان گوش دادن به موسیقی گوش داده شده به صورت آفلاین
– امکان افزایش کیفیت صدای پخش آنلاین
– امکان دسترسی به لیریک و دیتاهای منحصر بفرد

هر اکانت را چند بار میتوانم شارژ پریمیوم کنم؟

اگر برای پریمیوم کردن اکانت خود از سرویس فمیلی (Family) استفاده میکنید، دوبار ( اکثر اکانت ها یک بار) در سال ولی اگر از سرویس شارژ اکانت اسپاتیفای پریمیوم (Individual) استفاده کنید هیچ محدودیتی پیش روی شما نیست.

برای هر ماه چقدر باید هزینه کنم؟

*گیفت کارت ۱۰ دلاری اسپاتیفای (برای هر کشوری این عدد متفاوت است. به طور مثال برای کشور های اروپایی ۱۰ یورو و برای هر ریجنی ۱۰ واحد ارزی همان کشور به طور معمول) برای خرید یک ماه اشتراک پرمیوم، گیفت کارت ۳۰ دلاری اسپاتیفای برای خرید سه ماه اشتراک، گیفت کارت ۶۰ دلاری اسپاتیفای برای خرید شش ماه اشتراک مورد نیاز است.
*با گیفت کارت اسپاتیفای شما نمی توانید اکانت فمیلی برای دوستانتان بسازید و باری آن به کارت اعتباری بین المللی یا پیپال نیاز دارید.
*در حالت خرید شارژ و اکانت آماده مدت زمان پریمیوم بودن شما همان مدت زمان خریداری شده است.

مدت زمان تحویل اکانت اسپاتیفای پریمیوم چقدر است؟

اکانت اسپاتیفای خریداری شده بین ۱ تا ۶ ساعت کاری برای خریدار ارسال میشود.

گارانتی استفاده از اکانت اسپاتیفای پریمیوم چیست؟

تمامی اکانت ها به مدت زمان خریداری شده گارانتی استفاده و تعویض دارند. در صورت بروز هر مشکل کافی است شماره سفارش خود را به پشتیبانی آنلاین ما ارسال کنید.

گیفت کارت اسپاتیفای من کار نمیکند

ابتدا از وارد شدن صحیح کد مطمعن شوید سپس ریجن اکانت خود را بررسی کنید که مطابق با کشور گیفت کارت خریداری شده باشد.

ریجن های مختلف اسپاتیفای با هم تفاوت دارند؟

بعضی از ریجن های اسپاتیفای تفاوت هایی در کاتالوگ های پخش موسیقی دارند. به این معنی که به خواست لیبل های موسیقی یا کشور های هر اکانت ممکن است بعضی موسیقی ها در دسترس نباشند. این تفاوت بسیار ناچیز است و اکثر لیبل های بزرگ تقریبا در تمام کشور ها قابل شنیدن هستند.

گیفت کارت اسپاتیفای ریجن ارزان دارد؟

بله. اگر تمایل به استفاده قانونی از اسپاتیفای خود دارید. میتوانید از ریجن های ارزان تر (نسبت به آمریکا و اروپا) گیفت کارت اسپاتیفای استفاده کنید و از امکانات آن لذت ببرید.

مرکز آموزش استفاده از گیفت کارت اپل اسپاتیفای

آموزش تصویری استفاده از گیفت کارت اسپاتیفای

۱- به آدرس http://www.spotify.com/redeem بروید.
۲- مشخصات اکانت اسپاتیفای خود را وارد کنید.
۳- به این صفحه میایید کد گیفت کارت اسپاتیفای خودتان را وارد می کنید و روی گزینه Enter Code کلیک کنید.

گیفت اسپاتیفای Spotify

اسپاتیفای شما پریمیم شده است.
برای مشاهده آموزش کامل و عیب یابی های مختلف اینجا کلیک کنید.

فروشگاه گیفت کارت آل کی