گیفت کارت اپل آیتونز

* برای خرید گیفت کارت مربوط به هر کشور روی عکس کلیک کنید. دقت کنید که گیفت کارت آیتونز خریداری شده با آدرس اکانت اپل شما مطابق باشد.

گیفت کارت آیتونز

خرید گیفت کارت اپل آیتونز آمریکا
خرید گیفت کارت اپل آیتونز آمریکا
خرید گیفت کارت اپل آیتونز انگلستان
خرید گیفت کارت اپل آیتونز انگلستان
خرید گیفت کارت اپل آیتونز کانادا
خرید گیفت کارت اپل آیتونز کانادا
خرید گیفت کارت اپل آیتونز ترکیه
خرید گیفت کارت اپل آیتونز ترکیه
خرید گیفت کارت اپل آیتونز استرالیا
خرید گیفت کارت اپل آیتونز استرالیا

خرید گیفت کارت آیتونز

خرید گیفت کارت اپل آیتونز برای کسانی مناسب است که می‌خواهند از فروشگاه اپل برای دستگاه های اپل (آیفون، آیمک، مک بوک، اپل میوزیک، اپل تی وی و …) خود بازی، نرم افزار، اشتراک، موسیقی یا فیلم خرید نمایند. هر گیفت کارت اپل آیتونز یک کد ۱۶ رقمی جهت شارژ اپل آی دی دارد که بلافاصله بعد از خرید آن را دریافت میکنید و با ورود آن کد (به اصطلاح Redeem کردن)، به میزان کارت خریداری شده توسط کاربر، حساب او در آیتونز شارژ می‌گردد تا با استفاده از آن بتواند نسبت به خریداری موسیقی، فیلم، بازی، برنامه های مختلف و … اقدام نماید. گیفت کارت اپل آیتونز قابل استفاده برای کلیه دستگاه های ساخت اپل از جمله آیفون‌ها، آیپدها، آیپاد ها و البته کامپیوترها و لپ تاپ‌های ساخت این کمپانی می‌باشد تا کاربران بتوانند از طریق یکی از آن‌ها و با ورود به آیتونز با استفاده از اپل آیدی، برنامه مورد نظر را خریداری نمایند. دقت نمایید گیفت کارت اپل آیتونز را باید بسته به آدرسی که برای اپل آیدی خود ثبت کرده اید مطابق ارز همان کشور خریداری کنید. یعنی اگر آدرس اپل آی دی شما برای کشور آمریکاست باید گیفت کارت آیتونز آمریکا را تهیه کنید.

هرچیزی که درباره خرید گیفت کارت اپل آیتونز نیاز دارید در فروشگاه آل کی موجود می باشد. از خرید ارزان و فوری گیفت کارت اپل آیتونز تا کلیه خدمات و راهنمایی های تصویری و ویدیویی استفاده از گیفت کارت اپل آیتونز. در صورت نیاز به هرگونه مشورت قبل از خرید از پشتیبانی آنلاین ما در قسمت تماس با ما استفاده کنید.

سوالات متداول گیفت کارت اپل آیتونز

اپل آیدی چیست؟

برای استفاده از محصولات ساخت شرکت اپل شما نیاز به یک حساب کاربری در سایت اپل هستید که به اختصار به آن اپل آی دی گفته میشود.

آیا از یک اپل آی دی میتوانم بر روی چند دستگاه استفاده کنم؟

بله. در صورتی که چندین دستگاه اپل (موبایل/مکبوک/آی مک و … ) دارید میتوانید از یک اپل ای دی بر روی همه آن ها استفاده کنید و نرم افزار ها و برنامه های خریداری شده در صورت پشتیبانی بر روی همه آن ها قابل استفاده است.

گیفت کارت اپل آیتونز چه کاربردی دارد؟

تقریبا تمام خرید های مرتبط با دستگاه های اپل را میتوانید از طریق گیفت کارت آیتونز انجام دهید. خرید نرم افزار/بازی/فیلم/موسیقی/سریال/اپل موزیک/آیکلود/خرید های درون بازی (مثل کلش و فورتنایت) و … را با استفاده از گیفت کارت اپل آیتونز میتوانید انجام دهید.

آیا گیفت کارت آیتونز به کشور اکانت ارتباطی دارد؟

بله. تقریبا تمامی گیفت کارت ها( غیر از مواردی که ریجن فری باشند) به آدرس اکانت شما مرتبط است. بنابراین در هنگام خرید دقت کنید که گیفت کارت آیتونز را مطابق با آدرس و کشور اکانت آیتونز خود خریداری کنید.

گیفت کارت اپل آیتونز و اپل استور تفاوتی دارند؟

خیر. گیفت کارت اپل آیتونز همان گیفت کارت اپل استور می باشد که در حال حاضر به صورت اختصار گیفت کارت اپل خوانده میشود.

گیفت کارت اپل قابلیت کیف پول دارد؟

بله. به این معنی که میتوانید مقادیر مختلف از این گیفت کارت را به کیف پول اپل خود اضافه کنید و بعد از اضافه شدن تاریخ انقضایی برای موجودی شما وحود ندارد.

اپل آی دی را شارژ کردم اما بعد از مدتی از موجودی کیف پولم کم شد

در صورتی که میخواهید از عضویت های فعال خود در اپل آی دی خود مطلع شوید این مقاله را مطالعه کنید.

مرکز آموزش گیفت کارت اپل آیتونز

فروشگاه گیفت کارت آل کی