قوانین و مقررات

قوانین خرید از سایت آل کی در ذیل به تفصیل بیان شده است بدیهی است که عواقب عدم توجه به موارد نام برده شده کاملا برعهده خریدار محصول خواهد بود.

نمای کلی

آل کی یک فروشگاه اینترنتی محصولات دیجیتال از قبیل گیفت کارت (Gift Card)، سی دی کی (CD Key) و لایسنس است و تحویل آن طبق ظوابط ذیل به خریدار است. خریدار در مجموعه ما شخص حقیقی و یا حقوقی است. خریدار برای استفاده از خدمات آل کی تمامی موارد زیر را خوانده و پذیرفته است. خریدار بدون تایید این صفحه امکان پرداخت وجه را نخواهد داشت.

ثبت شدن هر خریدی به منزله قبول شرایط زیر توسط خریدار است:

۱٫ در مورادی که گیفت کارت های ارزی قابل چسبیدن (یعنی وارد کردن آن ها پشت هم بدون محدودیت باشد) باشد، امکان ارسال سفارش به صورت چند کد دیجیتالی به جای یک کد دیجیتال وجود دارد. به طور مثال به جای گیفت کارت ۵۰ دلاری ۲ عدد ۲۵ یا ۳۰و ۲۰ دلاری 

۲٫ محصولات آل کی برای فروش مجدد فروخته نمی شوند و فقط توسط سایت و مراکز رسمی معرفی شده در همین سایت قابل خرید و پشتیبانی می باشد.

-برای استفاده از محصولات آل کی در فروشگاه های خود حتما پشتیبانی را مطلع کرده و بعد از آن اقدام به خرید کنید.

۳٫ گیفت کارت به عنوان یک محصول دیجیتال، بعد از رونمایی برای مشتری قابلیت مرجوع شدن ندارد و مسولیت خرید اشتباه تنها به عهده مشتری است.

۴٫ خریدار متعهد میشود که تمامی اطلاعات هویتی خود را به صورت صحیح وارد کند. هر اقدام گمراه کننده ای از نظر حقوقی با مسولیت خریدار است.

۵٫ خریدار متعهد میشود که کلیه اطلاعات بانکی را تنها اگر متعلق به اوست در هنگام خرید وارد کند. هرگونه سو استفاده از حساب دیگران به عهده خریدار می باشد.

۶٫ درصورت تشخیص سیستم برای تایید هویت، خریدار موظف است اطلاعات خواسته شده از سمت آل کی را برای پردازش سفارش مورد نظر ارایه کند.

-در صورت انتخاب شدن سفارش شما برای تشخیص هویت، ارایه تصویر کارت شناسایی و کارت بانکی به همراه وریفای شماره تماس ضروری است.

مرجوع شدن سفارش فقط تحت شرایط ذیل قابل بررسی است.

۱- در صورتی عدم موجودی محصول

-در صورت عدم موجودی، برگشت وجه تنها به کارتی که با آن پرداخت صورت گرفته ممکن است.
*امکان عودت و پس دادن خرید در صورت ارسال گیفت کارت به دلایل امنیتی امکان پذیر نیست.
*مدت زمان واریز وجه بین ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری کشور ایران میباشد.

۲- در صورت وجود هرگونه مشکلی از قبیل ارور و یا قبول نکردن گیفت کارت

-خریدار موظف است ظرف مدت ۲۴ ساعت بعد از ارسال کد محصول توسط آل کی، مراتب را از طریق پشتیبانی آنلاین و یا تیکت پشتیبانی اعلام نماید.
-خریدار موظف است تصویر ارور مربوطه که نشان دهنده عدم مطابقت محصول فروخته شده با توضیحات ذکر شده در صفحه محصول باشد را ارایه کند.
*در صورت عدم اعلام در ساعت مقرر امکان پیگیری از جانب آل کی ممکن نمی باشد.

فروشگاه گیفت کارت آل کی