گیفت کارت پلی استیشن پلاس

* برای خرید گیفت کارت مربوط به هر کشور روی عکس کلیک کنید. دقت کنید که گیفت کارت پلی استیشن پلاس خریداری شده با آدرس اکانت پلی استیشن شما مطابق باشد.

 

گیفت کارت پلی استیشن پلاس

خرید گیفت کارت پلی استیشن آمریکا
خرید گیفت کارت پلی استیشن آمریکا
خرید گیفت کارت پلی استیشن انگلستان
خرید گیفت کارت پلی استیشن انگلستان
خرید گیفت کارت پلی استیشن امارات
خرید گیفت کارت پلی استیشن امارات
خرید گیفت کارت پلی استیشن روسیه
خرید گیفت کارت پلی استیشن روسیه

خرید پلی استیشن پلاسبا گیفت کارت پلی استیشن پلاس PSN PLUS شما می توانید اشتراک ماهیانه یا سالیانه استفاده از خدمات آنلاین بازی های کنسول بازی پلی استیشن (فرقی ندارد پلی استیشن ۴ یا ۵) را دریافت کنید. به طور مثال شما میخواهید با دوستان خود به صورت آنلاین فیفاFifa بازی کنید برای این کار نیاز به داشتن اکانت پلی استیشن پلاس دارید. دقت نمایید که اکانت شما به آدرس هر کشوری ثبت شده باشد باید گیفت کارت مربوط به همان کشور را خریداری نمایید. با خرید گیفت کارت پلی استیشن پلاس هر ماه دو بازی اختصاصی و پولی برای شما رایگان خواهد شد که در مدت زمان فعال بودن پلاس میتوانید آن ها را بازی کنید. بعضی بازی ها نظیر فورتنایت برای خرید گیفت کارت پلی استیشن پلاس برای کاربران سونی پک مخصوص اسکین تعلق دادند.

هرچیزی که درباره خرید گیفت کارت پلی استیشن پلاس نیاز دارید در فروشگاه آل کی موجود می باشد. از خرید ارزان و فوری گیفت کارت پلی استیشن پلاس تا کلیه خدمات و راهنمایی های تصویری و ویدیویی استفاده از گیفت کارت پلی استیشن پلاس. در صورت نیاز به هرگونه مشورت قبل از خرید از پشتیبانی آنلاین ما در قسمت تماس با ما استفاده کنید.

سوالات متداول گیفت کارت پلی استیشن پلاس

بازی های رایگان پلی استیشن پلاس کدام اند؟

با خرید اشتراک پلاس شما هر ماه صاحب دو بازی پولی که فقط برای مشترکین پلاس رایگان شده خواهید بود. لیست این بازی ها از اینجا قابل مشاهده است.

تفاوت گیفت کارت پلی استیشن نتورک و پلاس چیست؟

با استفاده از گیفت کارت های ارزی پلی استیشن(دلار پوند یورو) شما میتوانید برای خرید کلیه بازی ها و کوین ها و همه ی مزایای استور پلی استیشن استفاده کنید.
اما برای استفاده از خدمات آنلاین پلی استیشن همانند امکان بازی آنلاین (به طور مثال فیفا) باید اشتراک های ماهانه پلی استیشن را داشته باشید(پلی استیشن پلاس).
نحوه ریدیم کردن هر دو کد به یکصورت و اینجا توضیح داده شده است.

خرید پلاس یک ماهه با گیفت کارت ۱۰ دلاری

اینجا توضیح داده شده است.

گیفت کارت پلی استیشن پلاس قابلیت چسبیدن دارد؟

بله. این به این معنی است که به هر مدت زمان گیفت کارت پلی استیشن پلاس در اکانت خود وارد کنید، به مدت زمان قبلی اشتراک پلاس شما اضافه خواهد شد.

مرکز آموزش پلی استیشن

فروشگاه گیفت کارت آل کی