گیفت کارت پلی استیشن استور

* برای خرید گیفت کارت مربوط به هر کشور روی عکس کلیک کنید. دقت کنید که گیفت کارت پلی استیشن استور خریداری شده با آدرس اکانت پلی استیشن شما مطابق باشد.

گیفت کارت پلی استیشن نتورک

خرید گیفت کارت پلی استشین آمریکا
خرید گیفت کارت پلی استشین آمریکا
خرید گیفت کارت پلی استشین انگلستان
خرید گیفت کارت پلی استشین انگلستان
خرید گیفت کارت پلی استشین امارات
خرید گیفت کارت پلی استشین امارات

خرید گیفت کارت پلی استیشن

با گیفت کارت پلی استیشن استور (پلی استیشن نتورک سابق) شما می توانید حساب کاربری خودتان در کنسول های پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۵ را شارژ کنید و با آن از فروشگاه آنلاین سونی خریداری کنید. محصولاتی که با گیفت کارت پلی استیشن نتورک میتوانید خرید کنید شامل بازی، تم های کنسول، سکه ها و خریدهای درون بازی های پلی استیشن، وی باکس فورتنایت و تمام محصولات مجازی فروشگاه آنلاین سونی می باشد. گیفت کارت پلی استیشن استور یک کد شارژ ۱۲ رقمی می باشد که بلافاصله بعد از خرید برای شما نمایش داده میشود. کد گیفت کارت پلی استیشن خریداری شده را باید در کنسول و یا وبسایت سونی مطابق آموزش های وبسایت آل کی وارد کنید. گیفت کارت پلی استیشن استور مانند پول به اندازه مبلغ خریداری شده به حساب شما اضافه خواهد شد(اگر قبلا حساب خود را شارژ کرده باشید به مبلغ قبلی اضافه میشود). بنابراین شما میتوانید مبالغ مختلفی را به کیف پول خود در فروشگاه سونی وارد کنید و در موقع نیاز آن را خرج کنید. دقت نمایید که اکانت پلی استیشن شما به آدرس هر کشوری ثبت شده باشد باید گیفت کارت مربوط به همان کشور را خریداری نمایید.

هرچیزی که درباره خرید گیفت کارت پلی استیشن نیاز دارید در فروشگاه آل کی موجود می باشد. از خرید ارزان و فوری گیفت کارت پلی استیشن تا کلیه خدمات و راهنمایی های تصویری و ویدیویی استفاده از گیفت کارت پلی استیشن. در صورت نیاز به هرگونه مشورت قبل از خرید از پشتیبانی آنلاین ما در قسمت تماس با ما استفاده کنید.

سوالات متداول گیفت کارت پلی استیشن استور

تفاوت گیفت کارت پلی استیشن استور و پلی استیشن در پلاس چیست ؟

با استفاده از گیفت کارت های ارزی پلی استیشن(دلار پوند یورو) شما میتوانید برای خرید کلیه بازی ها و کوین ها و همه ی مزایای استور پلی استیشن استفاده کنید.
اما برای استفاده از خدمات آنلاین پلی استیشن همانند امکان بازی آنلاین (به طور مثال فیفا) باید اشتراک های ماهانه پلی استیشن را داشته باشید(پلی استیشن پلاس).
نحوه ریدیم کردن هر دو کد به یکصورت و اینجا توضیح داده شده است.

گیفت کارت پلی استیشن استور کدام کشور را خریدرای کنم؟

در صورتی که قبلا اکانت پلی استشین خود را بر روی کنسول بازی ساخته اید، باید کارت مطابق با کشور همان اکانت (آدرسی که وارد کرده اید) را تهیه کنید. اگر تا به الان اکانت نساخته اید و یا قصد ساختن اکانت جدید را دارید، میتوانید هر کدام از کارت های قابل خریداری را برای تهیه بازی و یا آیتم خود تهیه کنید( توصیه ما به شما خرید کارت های دلار آمریکاست). فقط کافی است که از آدرس های فیک موجود در سایت برای ساخت اکانت خود استفاده کنید. در صورتی که نمی دانید از کجا آدرس اکانت خود را بررسی کنید، این آموزش را ببینید.

گیفت کارت پلی استیشن قابلیت چسبیدن دارد؟

بله. این به این معنی است که حساب شما در اکانت پلی استیشن به صورت کیف پول است و به هر تعداد و مبلغ گیفت کارت پلی استیشن در آن وارد کنید، در حساب شما شارژ خواهد شد.

گیفت کارت پلی استیشن تاریخ انقضا دارد؟

خیر. بعد از وارد کردن کد گیفت کارت پلی استیشن در اکانت خود، هیچ محدودیت زمانی برای خرج کردن موجودی اکانت شما وجود ندارد.

مرکز آموزش پلی استیشن

فروشگاه گیفت کارت آل کی