گیفت کارت EA Access/ EA Play

* برای خرید گیفت کارت مربوط به هر کشور روی عکس کلیک کنید.

گیفت کارت EA Access/ EA Play

خرید گیفت کارت EA ایکس باکس
خرید گیفت کارت EA ایکس باکس
خرید گیفت کارت EA پلی استیشن
خرید گیفت کارت EA پلی استیشن

خرید گیفت کارت اکسس ایکس باکس EA Access

بهترین بازی های کمپانی EA را با هزینه کمتر تجربه کنید. شما با خرید گیفت کارت اکسس پلی استیشن EA Access می توانید مجموعه ای از بهترین بازی های شرکت EA( تولید کننده فیفا، بهترین بازی های رشته های ورزشی در دنیا) را بدون پرداخت هزینه دیگر بازی کنید. همچنین با خرید گیفت کارت اکسس پلی استیشن EA Access عضو کلوپ این کمپانی خواهید شد و اعضای EA Access از ۱۰ درصد تخفیف خرید اقلام دیجیتالی EA بهره مند می گردد. همچنین شما می توانید بازی های EA را قبل از عرضه رسمی تجربه کنید. در حال حاضر شبکه EA Access تنها برای کاربران Xbox/PS قابل استفاده است.

گیفت کارت اکسس پلی استیشن EA Access سیستم جدیدی برای فروش بازی های رایانه ای است. البته این سیستم فقط برای بازی های شرکت EA  طراحی شده است. گیفت کارت اکسس EA Access مبتنی بر سیستم کسب و در آمد حق اشتراکی (Subscription Based) است. مانند آنچه که ما در دنیایی موسیقی  مشاهده می کنیم. سرویس هایی مانند: Spotify و اپل موزیک نوع جدیدی از کسب و کار ها هستند. که هم منافع کسب و کار ها را تامین می کنند هم منافع مشتریان را. شما می توانید ده ها عنوان از بازی های EA را  که در Vault برای Xbox/PS قرار گرفته اند، به صورت رایگان تا زمانی که اشتراک EA Access خود را تمدید کنید بازی کنید. خرید گیفت کارت اکسس ایکس باکس EA Access نسل جدید کنسول های ایکس باکس و پلی استیشن ۵ را هم ساپورت میکند.
گیفت کارت اکسس یا EA Access و EA Play تفاوتی باهم ندارند.

هرچیزی که درباره خرید گیفت کارت اکسس پلی استیشن EA Access نیاز دارید در فروشگاه آل کی موجود می باشد. از خرید ارزان و فوری گیفت کارت اکسس پلی استیشن EA Access تا کلیه خدمات و راهنمایی های تصویری و ویدیویی استفاده از گیفت کارت اکسس پلی استیشن EA Access. در صورت نیاز به هرگونه مشورت قبل از خرید از پشتیبانی آنلاین ما در قسمت تماس با ما استفاده کنید.

سوالات متداول گیفت کارت استیم

تفاوت گیفت کارت های استیم در چیست؟

سیستم پرداخت استیم برای هر اکانت یک ارز را در نظر میگیرد که در بالا سمت راست نرم افزار استیم قابل مشاهده است. اما استیم به شما اجازه میدهد گیفت کارت استیم خریداری شده در ارزهای مختلف را در اکانت خود وارد کرده و به –ارز اکانت خود– تبدیل کنید. همچنین استور های مختلف استیم(با ارز های مختلف) ممکن است قیمت های مختلفی برای یک بازی داشته باشند. بنابراین شما میتوانید با افتتاح اکانت در این ارزها، بازی ها را ارزان تر تهیه کنید. (لیست تبدیل ارزهای مختلف استیم)

*دقت کنید اینکار برای همه ارز ها قابل انجام نیست (اینجا را مطالعه کنید). 

من باید کارت کدام کشور را خریدرای کنم؟

در صورتی که قبلا اکانت پلی استشین خود را بر روی کنسول بازی ساخته اید، باید کارت مطابق با کشور همان اکانت (آدرسی که وارد کرده اید) را تهیه کنید. اگر تا به الان اکانت نساخته اید و یا قصد ساختن اکانت جدید را دارید، میتوانید هر کدام از کارت های قابل خریداری را برای تهیه بازی و یا آیتم خود تهیه کنید. برای پیدا کردن ارزان ترین کشورهای استیم میتوانید این مقاله را مطالعه کنید. فقط کافی است که از آدرس های فیک موجود در سایت برای ساخت اکانت خود استفاده کنید. در صورتی که نمی دانید از کجا آدرس اکانت خود را بررسی کنید، این آموزش را ببینید.

گیفت کارت استیم قابلیت چسبیدن دارد؟

بله. این به این معنی است که حساب شما در اکانت استیم به صورت کیف پول است و به هر تعداد و مبلغ گیفت کارت استیم در آن وارد کنید، در حساب شما شارژ خواهد شد.

گیفت کارت استیم تاریخ انقضا دارد؟

خیر. بعد از وارد کردن کد گیفت کارت استیم در اکانت خود، هیچ محدودیت زمانی برای خرج کردن موجودی اکانت شما وجود ندارد.

فروشگاه گیفت کارت آل کی