گیفت کارت EA Access/ EA Play

* برای خرید گیفت کارت مربوط به هر کشور روی عکس کلیک کنید.

گیفت کارت EA Access/ EA Play

خرید گیفت کارت EA ایکس باکس
خرید گیفت کارت EA ایکس باکس
خرید گیفت کارت EA پلی استیشن
خرید گیفت کارت EA پلی استیشن

خرید گیفت کارت اکسس ایکس باکس EA Access

بهترین بازی های کمپانی EA را با هزینه کمتر تجربه کنید. شما با خرید گیفت کارت اکسس پلی استیشن EA Access می توانید مجموعه ای از بهترین بازی های شرکت EA( تولید کننده فیفا، بهترین بازی های رشته های ورزشی در دنیا) را بدون پرداخت هزینه دیگر بازی کنید. همچنین با خرید گیفت کارت اکسس پلی استیشن EA Access عضو کلوپ این کمپانی خواهید شد و اعضای EA Access از ۱۰ درصد تخفیف خرید اقلام دیجیتالی EA بهره مند می گردد. همچنین شما می توانید بازی های EA را قبل از عرضه رسمی تجربه کنید. در حال حاضر شبکه EA Access تنها برای کاربران Xbox/PS قابل استفاده است.

گیفت کارت اکسس پلی استیشن EA Access سیستم جدیدی برای فروش بازی های رایانه ای است. البته این سیستم فقط برای بازی های شرکت EA  طراحی شده است. گیفت کارت اکسس EA Access مبتنی بر سیستم کسب و در آمد حق اشتراکی (Subscription Based) است. مانند آنچه که ما در دنیایی موسیقی  مشاهده می کنیم. سرویس هایی مانند: Spotify و اپل موزیک نوع جدیدی از کسب و کار ها هستند. که هم منافع کسب و کار ها را تامین می کنند هم منافع مشتریان را. شما می توانید ده ها عنوان از بازی های EA را  که در Vault برای Xbox/PS قرار گرفته اند، به صورت رایگان تا زمانی که اشتراک EA Access خود را تمدید کنید بازی کنید. خرید گیفت کارت اکسس ایکس باکس EA Access نسل جدید کنسول های ایکس باکس و پلی استیشن ۵ را هم ساپورت میکند.
گیفت کارت اکسس یا EA Access و EA Play تفاوتی باهم ندارند.

هرچیزی که درباره خرید گیفت کارت اکسس پلی استیشن EA Access نیاز دارید در فروشگاه آل کی موجود می باشد. از خرید ارزان و فوری گیفت کارت اکسس پلی استیشن EA Access تا کلیه خدمات و راهنمایی های تصویری و ویدیویی استفاده از گیفت کارت اکسس پلی استیشن EA Access. در صورت نیاز به هرگونه مشورت قبل از خرید از پشتیبانی آنلاین ما در قسمت تماس با ما استفاده کنید.

سوالات متداول گیفت کارت EA Play/Ea Access

گیفت کارت Ea Play/ Ea Access ریجن بندی دارد؟

برای پلی استیشن شما نیاز دارید که حتما گیفت کارت مطابق با کشور اکانت خود را تهیه کنید اما برای ایکس باکس به دلیل قابلیت مولتی ریجن میتوانید رو هر اکانتی گیفت کارت Ea Play را فعال کنید.

گیفت کارت Ea Play / Ea Access شامل چه بازی هایی است؟

لیست کامل بازی های Ea play برای هر دستگاه را از این لینک میتوانید مشاهده کنید.

فروشگاه گیفت کارت آل کی