گیفت کارت اکسس ای عی پلی (EA Play)

* برای خرید گیفت کارت مربوط به هر کشور روی عکس کلیک کنید.

گیفت کارت EA Access/ EA Play

* برای خرید گیفت کارت مربوط به هر کشور روی عکس آن کلیک کنید.

خرید گیفت کارت EA پلی استیشن آمریکا
خرید گیفت کارت EA پلی استیشن آمریکا
خرید گیفت کارت EA پلی استیشن ترکیه
خرید گیفت کارت EA پلی استیشن ترکیه
خرید گیفت کارت EA ایکس باکس ریجن فری
خرید گیفت کارت EA ایکس باکس ریجن فری

خرید گیفت کارت اکسس ایکس باکس EA Access

اشتراک ای عی پلی (EA Play) یکی از محبوب‌ترین خدمات اشتراکی در دنیای بازی‌های ویدئویی است که توسط شرکت Electronic Arts (EA) ارائه می‌شود. این محصول قبلا با نام ای عی اکسس (Ea Access)* معرفی شده بود. با خرید این اشتراک، بازیکنان به یک مجموعه بزرگ از بازی‌های محبوب و معتبر EA دست پیدا می‌کنند. این مدل اشتراک مشابه گیم پس ایکس باکس یا پلاس اکسترا پلی استیشن امکان استفاده از کاتالوگ مشخصی از بازی ها و خدمات را برای مدت زمان مشخص به کاربر میدهد.

با خرید گیفت کارت اکسس ای عی پلی (EA Play) پلی استیشن یا ایکس باکس می توانید مجموعه ای از بهترین بازی های شرکت EA (تولید کننده فیفا، بهترین بازی های رشته های ورزشی در دنیا) را بدون پرداخت هزینه دیگر بازی کنید. همچنین با خرید گیفت کارت عضو کلوپ این کمپانی خواهید شد و اعضا از ۱۰ درصد تخفیف خرید اقلام دیجیتالی ای عی بهره مند می گردد. همچنین شما می توانید بازی های EA را قبل از عرضه رسمی تجربه کنید. در حال حاضر شبکه EA Access تنها برای کاربران Xbox/PS قابل استفاده است.

مزایای اشتراک ای عی پلی (EA Play)

دسترسی به بازی‌های ای عی (EA) از اول روز انتشار:

یکی از مزایای بزرگ اشتراک ای عی پلی این است که بازیکنان می‌توانند بازی‌های جدید ای عی پلی را از روز انتشار آنها تجربه کنند. این به بازیکنان این امکان را می‌دهد که به عنوان اولین افراد بازی را تجربه کنند و در مسابقات آنلاین رقابت کنند.

مجموعه‌ای از بازی‌های متنوع:

ای عی پلی مجموعه‌ای گسترده از بازی‌های متنوع از ژانرهای مختلف ارائه می‌دهد. این اشتراک شامل بازی‌های اکشن، ورزشی، ماجراجویی، تیراندازی و بسیاری دیگر می‌شود. این تنوع بازی‌ها به بازیکنان امکان می‌دهد تا با توجه به سلیقه‌های شخصی خود بازی‌های مورد علاقه خود را انتخاب کنند.

تخفیف‌های ویژه:

اعضای ای عی پلی به تخفیف‌های ویژه بر روی خرید بازی‌های ای عی پلی و محتوای اضافی (DLC) دسترسی دارند. این تخفیف‌ها معمولاً به بازیکنان این امکان را می‌دهند تا با هزینه کمتر به تجربه بازی‌های جدید و محبوب بپردازند.

*گیفت کارت اکسس یا EA Access و EA Play تفاوتی باهم ندارند.

سوالات متداول گیفت کارت EA Play/Ea Access

گیفت کارت اکسس ای عی پلی (EA Play) ریجن بندی دارد؟

در نسخه ایکس باکس این محصول هم به صورت جداگانه و هم در نسخه التیمیت گیم پس به صورت ریجن فری است. برای پلی استیشن شما نیاز دارید که حتما گیفت کارت مطابق با کشور اکانت خود را تهیه کنید و کشور اکانت شما قابل تغییر نیست.

بعد از خرید ای عی پلی چه چیزی دریافت میکنم؟

ایکس باکس:

گیفت کارت فعال سازی ای عی پلی را دریافت میکنید. در صورت عدم توانایی برای فعال سازی می توانید از پشتیبانی رایگان استفاده کنید

پلی استیشن:

در صورتی که نسخه آمریکا این محصول را دریافت کنید کد گیفت کارت ۳۰ دلاری پلی اسیتشن آمریکا را دریافت خواهید کرد ( به دلیل عدم وجود گیفت کارت منحصر به فرد در بازار). و در صورتی که نسخه ترکیه این محصول را تهیه کنید، اشتراک ای عی پلی روی اکانت پلی استیشن ترکیه شما توسط پشتیبانی به صورت رایگان فعال میشود.

گیفت کارت اکسس ای عی پلی (Ea Play) شامل چه بازی هایی است؟

لیست کامل بازی های ای عی پلی (Ea play) برای هر دستگاه را از این لینک میتوانید مشاهده کنید.

فروشگاه گیفت کارت آل کی