گیفت کارت آیتونز

* برای خرید گیفت کارت مربوط به هر کشور روی عکس کلیک کنید. دقت کنید که گیفت کارت آیتونز خریداری شده با آدرس اکانت اپل شما مطابق باشد.

گیفت کارت آیتونز

خرید گیفت کارت آیتونز آمریکا
خرید گیفت کارت آیتونز آمریکا
خرید گیفت کارت آیتونز انگلستان
خرید گیفت کارت آیتونز انگلستان
خرید گیفت کارت آیتونز کانادا
خرید گیفت کارت آیتونز کانادا
خرید گیفت کارت آیتونز ترکیه
خرید گیفت کارت آیتونز ترکیه
خرید گیفت کارت آیتونز استرالیا
خرید گیفت کارت آیتونز استرالیا

خرید گیفت کارت آیتونز

خرید گیفت کارت آیتونز برای کسانی مناسب است که می‌خواهند از فروشگاه اپل برای دستگاه های اپلی خود بازی، نرم افزار، اشتراک، موسیقی یا فیلم خرید نمایند. هر گیفت کارت آیتونز یک کد جهت شارژ اپل آی دی دارد که با ورود آن کد (به اصطلاح Redeem کردن)، به میزان کارت خریداری شده توسط کاربر، حساب او در آیتونز شارژ می‌گردد تا با استفاده از آن بتواند نسبت به خریداری موسیقی، فیلم، بازی، برنامه های مختلف و … اقدام نماید. گیفت کارت آیتونز قابل استفاده برای کلیه دستگاه های ساخت اپل از جمله آیفون‌ها، آیپدها، آیپاد ها و البته کامپیوترها و لپ تاپ‌های ساخت این کمپانی می‌باشد تا کاربران بتوانند از طریق یکی از آن‌ها و با ورود به آیتونز با استفاده از اپل آیدی، برنامه مورد نظر را خریداری نمایند. دقت نمایید گیفت کارت ایتونز را باید بسته به آدرسی که برای اپل آیدی خود ثبت کرده اید مطابق ارز همان کشور خریداری کنید.

هرچیزی که درباره خرید گیفت کارت آیتونز نیاز دارید در فروشگاه آل کی موجود می باشد. از خرید ارزان و فوری گیفت کارت آیتونز تا کلیه خدمات و راهنمایی های تصویری و ویدیویی استفاده از گیفت کارت آیتونز. در صورت نیاز به هرگونه مشورت قبل از خرید از پشتیبانی آنلاین ما در قسمت تماس با ما استفاده کنید.

سوالات متداول گیفت کارت آیتونز

آیا گیفت کارت آیتونز به کشور اکانت ارتباطی دارد؟

بله. تقریبا تمامی گیفت کارت ها( غیر از مواردی که ریجن فری باشند) به آدرس اکانت شما مرتبط است. بنابراین در هنگام خرید دقت کنید که گیفت کارت آیتونز را مطابق با آدرس و کشور اکانت آیتونز خود خریداری کنید.

مرکز آموزش گیفت کارت آیتونز

فروشگاه گیفت کارت آل کی