پـرسـش های مـتـداول

چرا چرا لایسنس های ما ارزان تر از سایر فروشگاه ها هستند؟

جواب این سوال این است که “آل کی ” به دلیل داشتن سیستم خرید و فروش ارزی امکان خرید مستقیم این محصولات را از کشور آمریکا داراست و خرید به صورت دست اول و مستقیم از فروشگاه های فیزیکی و آنلاین این کشور انجام می شود. بنابراین به دلیل حذف واسطه امکان پایین تر آوردن هزینه ها مقدور است.

چگونه قیمت بعضی کالا ها از نرخ ارزی هم کمتر است ؟

اغلب توضیع کنندگان گیفت کارت و لایسنس در سراسر دنیا به دلیل سیاست فروش خود معمولا برای فروش عمده گیفت کارت های خود تخفیف های مناسبی به توضیع کنندگان میدهند  و البته بسیاری نیز چنین آپشنی را ندارند و به همین دلیل بعضی عنوانین نرخ مناسب ترین به نسبت بعقیه دارند.

آیا ممکن است کدی اصل نباشد ؟

هر کدی که بعد از وارد شدن در سایت یا نرم افزاری اقدام به شارژ آن کند اصل میباشد و اساسا این سوال که کدی جعلی یا هک شده است بی معنی است. اما نکته ایکه حایز اهمیت است این موضوع میباشد که منابع لایسنس ها به دو دسته تقسیم میشوند.

دسته اول :

کد ها مستقیما از خود فروشنده اصلی آن لایسنس یا مراکز فروش معتبری مثل والمارت خریداری شوند.
در این حالت به هیچ عنوان امکان ایجاد مشکل برای خود لایسنس وجود ندارد.

دسته دوم : 

کد ها از واسطه ها خریداری شوند.
در این موارد امکان دارد که شخص واسط کد را از یکی از شیوه های غیر قانونی مثل هک کردن یا دزدی تهیه کرده باشد که در این صورت امکان فعال نشدن کد و یا ریووک شدن کارت ها هست.

اسکن بودن کارت مهم است ؟‌

اساسا اسکن بودن یک کارت برای اطمینان خریدار در صورت نیاز برای پیگیری بعدی میباشد . متاسفانه در ایران اغلب سایت ها با استفاده از یک عکس و قرار دادن کد ها روی ان و یا با استفاده از نرم افزار این عکس ها را تولید میکنند و در حقیقت اسکن داده شده به شما واقعی نیست . استناد به اسکن بودن کارت ها دلیلی بر صحت آن ها نیست

آیا کارت ها تاریخ مصرف دارند ؟

خیر . کارت ها تاریخ مصرف ندارند اما طبق قوانین آل کی و به منظور جلوگیری از سو استفاده های احتمالی  در صورتی که مشکلی از جانب خریدار اعلام وصول شود تنها به مواردی  که طی ۲۴ ساعت بعد از ارسال کد به ما اطلاع داده شود رسیدگی خواهد شد.

چگونه به آل کی اعتماد کنم ؟

وبسایت آل کی دارای نماد اعتماد الکترونیکی می باشد که در گوشه سایت مشاهده میشود . ضمنا وبسایت آلکی در سامانه ستاد ساماندهی وبسایت های ایران نیز ثبت شده است . تا مشتریان ما با خیال راحت خرید های خود را انجام دهند.

خرید من چگونه ارسال میشود ؟

بعد از تکمیل فرآیند خرید و نمایش موفقیت آمیز بودن پرداخت شما ایمیل رسید خرید از سایت برای شما ارسال میشود . سپس پس از اعتبار سنجی خرید شما در زمان زیر ۲ ساعت در روزهای معمول توسط پشتیبانی کد مورد نظر شما از طریق یادداشت خرید در قسمت کاربری و همچنین ایمیل برای شما ارسال میشود.
اگر در سایت آل کی عضویت داشته باشید کد مربوط به سفارش خود را از مسیر زیر میتوانید تمامی خرید های خود را مشاهده نمایید :
۱- ابتدا روی گزینه حساب کاربری کلیک نمایید.
Screen Shot 2017-03-31 at 3.50.20 AM

۲- در صفحه بعدی روی گزینه سفارشات من کلیک کرده و سپس میتوانید هر سفارش خود را مشاهده کنید.
Screen Shot 2017-03-31 at 3.50.47 AM

۳- در صفحه مربوط به هر خرید بخشی با عنوان یادداشت خرید وجود دارد که کد مربوطه در آن قسمت بارگذاری میشود

Screen Shot 2017-03-31 at 3.56.24 AM

خرید کردم ولی بعد از گذشت ۲۴ ساعت کدی دریافت نکردم

در ابتدا لازم است اسپم لیست خود را چک کنید و از ایمیل نشدن کد و رسید خرید توسط ما اطمینان حاصل کنید. در صورت عدم دریافت از طریق این لینک درخواست پشتیبانی کنید.

کد را وارد کردم ولی مورد قبول نیست

ابتدا از طریق آموزش های موجود در سایت از نحوه صحیح وارد کردن کد اطمینان حاصل کنید(بسیاری از سایت ها با آی پی ایران امکان فعال سازی کد ها را ندارند ). سپس در صورت عدم موفقیت و پابرجا بودن مشکل از طریق این لینک درخواست پشتیبانی نمایید.

امتیازات بدست آمده در آل کی چه استفاده ای دارد ؟

در ورژن جدید سایت تمامی اعضا به اعضای خرید محصولات و در مواردی تشویقی به دلایل دیگر امتیاز جمع میکنند . این امتیاز از بخش کاربری و امتیازات من قابل مشاهده است.
همانطور که در تصویر مشاهده میکنید :‌

امتیازات بدست آمده در آل کی چه استفاده ای دارد ؟امتیازات بدست آمده در آل کی چه استفاده ای دارد ؟

حال شما میتوانید این امتیازات را در صفحه تصویه حساب در سفارش خود اعمال نموده و تخفیف بگیرید !

آل کی

برای سفارش تکی و عمده

تلگرام

اسکایپ